Tomasz Czudowski w mBanku
Copy

Kopiuj tekst

Tomasz Czudowski w mBanku

1 stycznia 2009 roku Tomasz Czudowski został nowym Dyrektorem Marketingu mBanku.

Tomasz Czudowski będzie odpowiadał w mBanku za wszystkie działania związane z komunikacją marki (reklamę, PR, identyfikację wizualną i merchandising, marketing internetowy), a także za sprzedaż przez internet. Do jego obowiązków należeć będzie również dbanie o spójność wizerunku marki mBank w Czechach i na Słowacji.

Nowy dyrektor dołączył do doświadczonego zespołu, który od lat buduje świadomość oraz wizerunek mBanku. Jego wieloletnie doświadczenie związane z Internetem pozwoli jeszcze lepiej realizować przyjętą strategię. Wyzwaniem będzie znalezienie nowych, ciekawych rozwiązań, z zachowaniem charakterystycznego dla mBanku sposobu komunikacji.

Tomasz Czudowski ma blisko 10-letnie doświadczenie zawodowe w marketingu, sprzedaży, a także budowaniu i prowadzeniu projektów internetowych. Ostatnio odpowiedzialny był za stworzenie i realizację strategii marketingowej podczas wprowadzania na rynek internetowego biura podróży fly.pl. Wcześniej pracował w Telekomunikacji Polskiej, gdzie odpowiadał za rozwój internetowego kanału sprzedaży oraz obsługi Klientów. W firmie AMG.net, jako Project Manager, zaangażowany był między innymi w tworzenie pierwszych serwisów internetowych mBanku oraz MultiBanku.

Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.