Gwiazdkowe prezenty od mKlientów
Copy

Kopiuj tekst

Gwiazdkowe prezenty od mKlientów

Klienci mBanku w ciągu niespełna miesiąca przekazali już blisko 50 tys. PLN na budowę ośrodka edukacyjno-rehabilitacyjnego „Kolorowy Dom".

Budowa specjalistycznego ośrodka dla dzieci z porażeniem mózgowym to ogromna inwestycja. Dlatego liczy się każda złotówka. Do tej pory wspólnie z naszymi Klientami udało się nam zebrać blisko 50 tys. PLN, ale jesteśmy przekonani, że kwota ta wzrośnie jeszcze znacząco - mówi Dominika Nawrocka, odpowiedzialna za działania z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu mBanku. Klienci mBanku mogą przekazywać środki za pomocą bezpłatnej usługi mTRANSFER. Akcja potrwa do 28 lutego 2009 r.

Środki zebrane podczas akcji zostaną w całości przekazane na budowę ośrodka. Ponadto mBank ufunduje wyposażenie jednej z sal w "Kolorowym domu". Sala ma pełnić funkcję pokoju z domu rodzinnego, w którym dzieci przebywające w ośrodku będą miały możliwość odpocząć w gronie najbliższych. Zostanie ona wyposażona w specjalistyczne meble Petö (stoły, krzesełka, podnóżki, drabinki), by w ciągu dnia można było prowadzić tam zajęcia rehabilitacyjne. Dla rodziców i opiekunów przygotowane zostaną stanowiska komputerowe, umożliwiające przeprowadzenie szkoleń, dzięki którym po powrocie z turnusu będą mogli korzystać z internetowego przewodnika rehabilitacji.

mBank został również partnerem świątecznej akcji charytatywnej Fundacji „Kolorowy Świat" i Gazety Wyborczej. Od 8 grudnia br. aż do Wigilii w łódzkiej Manufakturze na specjalnym stoisku można nabyć unikalne kubki. Całkowity dochód ze sprzedaży również zostanie przekazany na budowę ośrodka.

Akcja charytatywna „Zbudujmy razem Kolorowy Dom" została zainicjowana wraz z Fundacją „Kolorowy Świat". Ośrodek tworzony przez łódzką Fundację będzie niósł pomoc najbardziej potrzebującym dzieciom z porażeniem mózgowym. Głównym zadaniem placówki, powstającej 60 km od Łodzi w miejscowości Rdutów, będzie prowadzenie efektywnej rehabilitacji oraz jak najlepsze przygotowanie dzieci do aktywnego i samodzielnego życia.

Społeczność jest dla mBanku jedną z podstawowych wartości. Dlatego od początku swojej działalności bank angażuje się w liczne przedsięwzięcia związane z edukacją, kulturą i aktywnym stylem życia, a także wspiera akcje charytatywne. Tradycją mBanku jest przeprowadzanie z okazji Świąt Bożego Narodzenia zbiórki pieniędzy dla Fundacji wspierających najbardziej potrzebujących.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.