Zaloguj swoich znajomych w mBanku!
Copy

Kopiuj tekst

Zaloguj swoich znajomych w mBanku!

Ruszyła akcja, w której Klienci polecający konto w mBanku mogą zdobywać atrakcyjne nagrody. Do zdobycia jest 1200 nagród.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy posiadać co najmniej jeden z rachunków indywidualnych - eKONTO, eMAX, eMAX plus lub izzyKONTO i polecić bezpłatny rachunek w mBanku swoim znajomym. Nowy klient zakładając rachunek podaje na wniosku o konto osiem ostatnich cyfr rachunku osoby, która przekonała go do skorzystania z oferty mBanku. W akcji mogą wziąć udział także osoby, które zostały Klientami dzięki konkursowi.

Aby osoby polecające zdobywały punkty konkursowe, nowi Klienci muszą do
17 czerwca br. złożyć wnioski o otwarcie rachunku w mBanku, a do 17 lipca br. aktywować konta, wpłacić i utrzymać na nich przez co najmniej 14 dni łączną kwotę min. 500 złotych.
25 lipca br. roku nastąpi wielkie rozstrzygnięcie Konkursu.

W ramach Konkursu można polecać:
- rachunki indywidualne wszystkim znajomym, którzy nie korzystali z nich dotychczas w mBanku lub korzystali jedynie z rachunków firmowych mBIZNES konto,
- rachunek firmowy mBIZNES konto wszystkim - bez względu na to, czy posiadają już jakiś rachunek w mBanku, czy nie.

Zasady Konkursy są bardzo proste - za każdego pozyskanego nowego Klienta otrzymuje się 1 punkt. Liczy się nowy Klient, a nie nowy rachunek. Wyjątkiem jest polecenie mBIZNES konta - w tym przypadku każdy nowy rachunek mBIZNES konto to 1 punkt.

Dla 1200 osób, które uzbiera największą liczbę punktów przygotowano atrakcyjne nagrody:
- 5 notebooków Lenovo ThinkPad X61s  T7500/2GB /12 cali /160 GB /VB,
- 15 zestawów Nawigacji GPS MIO Digi Walker C520 GPS/BT/WIN CE + mapy 30 krajów,
- 70 monitorów panoramicznych LG  LCD/17cali,
- 300 zestawów głośników Logitech 5.1 X-530 New,
- 800 pamięci przenośnych USB Kingston 4GB,

Dodatkowo każda osoba, która uzyska minimum 2 punkty, ale ze swoim wynikiem nie zakwalifikuje się do otrzymania jednej z 1200 powyższych nagród, otrzyma pamięć przenośną USB o pojemności 2GB.

mBank, lider bankowości elektronicznej, od ponad 7 lat zapewnia bankowość w zasięgu ręki, dostępną w każdym czasie, z dowolnego miejsca na świecie. Z rachunków w mBanku korzysta już przeszło 1,7 mln Klientów. Tylko w 2007 roku udało się pozyskać 338 tys. nowych Klientów.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.