Nakręć własną reklamę dla mBanku. Ot tak, dla sławy i kasy!
Copy

Kopiuj tekst

Nakręć własną reklamę dla mBanku. Ot tak, dla sławy i kasy!

mBank ogłasza specjalny konkurs mFestiwal, w którym zachęca obecnych i potencjalnych Klientów do stworzenia spotów i plakatów reklamowych.

Aby wziąć udział w Festiwalu wystarczy nakręcić własną propozycję reklamy TV lub zaprojektować plakat reklamowy dla mBanku i zamieścić na stronie internetowej festiwalu. Zwycięzców konkursu wybiorą internauci głosując bezpośrednio na stronie na wybrane filmy. mFestiwal potrwa do 19 czerwca br. Ogłoszenie laureatów odbędzie się 20 czerwca.

Zwycięzcy głosowania internautów na najlepszy spot reklamowy otrzymują nagrody pieniężne na bezpłatnym rachunku eKONTO w mBanku:
1 miejsce - 25 000 PLN
2. miejsce - 10 000 PLN
3. miejsce - 5 000 PLN

Autorzy najlepszych plakatów reklamowych również zdobędą nagrody gotówkowe na rachunku eKONTO:
1 miejsce  - 10 000 PLN
2. miejsce -   5 000 PLN
3. miejsce -   3 000 PLN

Dodatkowo Komisja mFestiwalu przyzna 20 specjalnych wyróżnień dla twórców najciekawszych prac.

Szeroką komunikację mFestiwalu zapewniają stacje TV o profilu młodzieżowym: MTV, VIVA i 4funTV. Wsparciem dla kampanii telewizyjnej są też działania ambientowe w wybranych multipleksach sieci Silverscreen i Multikino oraz na uczelniach o profilu artystycznym, humanistycznym i marketingowym.

Patronem mFestiwalu jest portal FILWEB skierowany do pasjonatów kina, który również przyzna swoje nagrody w specjalnej kategorii  „Najbardziej Nakręcony Film".

W swoich ostatnich kampaniach reklamowych mBank prowokował mówiąc „Nie musisz wierzyć reklamie! Sprawdź sam!". Teraz idziemy o krok dalej i mówimy: Nie musisz wierzyć cudzej reklamie! Sam zrób reklamę dla mBanku". - mówi Piotr Jakubowski, odpowiedzialny za projekt mFestiwal w mBanku - Chcemy w ten sposób wykorzystać kreatywność internautów i zaangażować ich w tworzenie reklamy mBanku. Bierzemy też pod uwagę zaprezentowanie zwycięskiego filmu w ogólnopolskiej stacji TV.

Za przygotowanie serwisu internetowego http://www.mfestiwal.pl/ oraz kreacje promujące konkurs odpowiada poznańska agencja Albedo Marketing.

mBank, lider bankowości internetowej, od ponad 7 lat zapewnia maksimum korzyści i wygodę w finansach osobistych poprzez produkty i usługi dostępne w zasięgu ręki, w każdym czasie, z dowolnego miejsca na świecie. Z rachunków w mBanku korzysta już przeszło 1,7 mln Klientów.


Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.