Kurs Bezpiecznej Jazdy z Supermarketem Ubezpieczeń Samochodowych
Copy

Kopiuj tekst

Kurs Bezpiecznej Jazdy z Supermarketem Ubezpieczeń Samochodowych

mBank wraz z BRE Ubezpieczenia przygotowały dla Klientów SUS konkurs pod hasłem „Bezpieczna Jazda z Supermarketem Ubezpieczeń Samochodowych".

W konkursie mogą wziąć udział Klienci, którzy między 07 kwietnia a 28 kwietnia zakupią polisę samochodową OC i AC wraz z przynajmniej czterema ubezpieczeniami dodatkowymi oraz prześlą najciekawsze hasło reklamowe łączące Supermarket Ubezpieczeń Samochodowych mBanku z bezpieczną jazdą. Nagrodami głównymi w tym konkursie są kursy w Akademii Bezpiecznej Jazdy w Warszawie.

Aby zostać dobrym i bezpiecznym kierowcą nie wystarczy zdanie egzaminu na prawo jazdy.  Dopiero praktyka i codzienne weryfikowanie naszych umiejętności na drogach pozawala na zdobycie niezbędnego doświadczenia. Kurs bezpiecznej jazdy pozwala kierowcom podnieść swoje kwalifikacje z zakresu bezpieczeństwa i nabyć pewności w prowadzenia samochodu.  Opanowanie odpowiedniej techniki jazdy wyrabia odruchy, które przydają się w sytuacjach zagrożenia. Instruktor pokazuje sposoby wychodzenia z opresji, zapoznaje z najbardziej typowymi sytuacjami, które w rzeczywistych warunkach mogą prowadzić niejednokrotnie do poważnych wypadków. Kursant może zweryfikować swoje umiejętności, w bezpiecznych warunkach sprawdzić, czym jest poślizg, zobaczyć jakim prawom fizyki podlega auto oraz, jeżeli chce, przetestować swój własny samochód.

Kierowca po kursie „Bezpiecznej Jazdy z Supermarketem Ubezpieczeń Samochodowych"  nauczy się wcześniej rozpoznawać zagrożenie oraz pozna metody jego unikania. Na tym zależy również ubezpieczycielom. Bezpieczna jazda przekłada się bowiem na cenę polisy ubezpieczeniowej. W dłuższym okresie brak wypadków powoduje obniżenie kosztów dla ubezpieczyciela, a klient otrzymuje dodatkowo zniżki za bezwypadkową jazdę. Ponadto świadomość swoich umiejętności, możliwości samochodu oraz wiedza, jak radzić sobie w sytuacjach zagrożenia jest dla każdego kierowcy bezcenna.

Szczegóły konkursu Bezpieczna Jazda Z Supermarketem Ubezpieczeń Samochodowych znajdują się w regulaminie dostępnym na stronie mBanku.

Supermarket Ubezpieczeń Samochodowych to oferta przygotowana przez mBank oraz BRE Ubezpieczenia. Platforma umożliwia porównywanie kilku ofert oraz zakup i obsługę polisy on-line.

Z oferty Supermarketu Ubezpieczeń Samochodowych mogą skorzystać osoby posiadające rachunek eKONTO w mBanku. Wniosek on-line dostępny jest w systemie transakcyjnym po zalogowaniu. Poprzez stały wygodny dostęp do usług oraz najkorzystniejszą na rynku cenę, mBank realizuje w Supermarkecie US swoją misję:
Maksimum korzyści i wygoda.

Za wdrożony model Supermarketu jego twórcy otrzymali już kilka nagród, m. in. ALICJA 2007 -  nagroda dla najlepszego produktu finansowego miesięcznika Twój Styl,  EUROPRODUKT - w konkursie pod patronatem Ministerstwa Gospodarki oraz „Indywidualność Rynku - Merkury 2007" w kategorii produkt za wyjątkowy projekt finansowo-ubezpieczeniowy.

Ostatnio otrzymał także tytuł Hit Roku oraz Rekomendację Gazety Bankowej w kategorii Rozwiązanie informatyczne w organizowanym przez ten tygodnik konkursie dla instytucji finansowych.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.