BRE Bank zaprasza na Forum Makroekonomiczne
Copy

Kopiuj tekst

BRE Bank zaprasza na Forum Makroekonomiczne

BRE Bank jest pomysłodawcą i organizatorem Forum Makroekonomicznego, będącego okazją do spotkania się z ekspertami z dziedziny makroekonomii, finansów, zarządzania i inwestycji. 


Kongres adresowany jest do Klientów BRE Banku, przedstawicieli największych korporacji w Polsce oraz reprezentantów ministerstw i agend rządowych.

Podczas spotkania goście będą mieli okazję wysłuchać wykładu prof. Leszka Balcerowicza pt. "Zaburzenia na światowych rynkach finansowych a perspektywy gospodarcze Polski" wraz z sesją pytań i odpowiedzi oraz wywiadu z gościem specjalnym.

„Forum Makroekonomiczne to doskonała okazja do spotkania z osobami odpowiedzialnymi za analizy i prognozy makroekonomiczne oraz kształtującymi strategie rozwoju korporacji w Polsce. To możliwość poznania opinii autorytetów na temat bieżącej kondycji gospodarek Polski i Europy oraz prognoz ich rozwoju”- mówi Anna Winiarska, dyrektor Departamentu Współpracy z Korporacjami BRE Banku.

Podczas Kongresu odbędzie się ponadto dyskusja panelowa zatytułowana „Perspektywy rozwoju polskich korporacji a makroekonomia”, w której udział wezmą: Adam Góral – prezes Asseco Poland, Dariusz Nowakowski – prezes zarządu Animex, Sławomir Hinc – wiceprezes PGNiG, prof. Dariusz Filar – członek Rady Polityki Pieniężnej, Wiesław Rozłucki – członek Rady Nadzorczej TPSA, współzałożyciel i były prezes Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie, Jacek Socha – wiceprezes PricewaterhouseCoopers, były minister skarbu oraz przewodniczący Komisji Papierów Wartościowych i Giełd. Przedmiotem dyskusji, podobnie jak i całego Forum, będzie ocena wpływu aktualnych i przewidywanych warunków makroekonomicznych na perspektywy rozwoju polskich firm, poruszone zostaną również zagadnienia kosztów pracy, inflacji, PKB, atrakcyjności inwestycyjnej Polski oraz wpływu absorpcji środków unijnych na rozwój gospodarczy kraju.

„Naszą intencją przy organizacji Forum było umożliwienie uczestnikom panelu, naszym gościom, wymiany poglądów na temat przyszłych uwarunkowań dla rozwoju korporacji w Polsce”– dodaje Anna Winiarska.

Kongres odbędzie się 3 kwietnia 2008 r. o godz. 10:00 w Hotelu Marriott w Warszawie.

Prosimy o potwierdzenie obecności.

Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.