BRE Bank zaprasza na kolejne seminarium z cyklu BRE-CASE
Copy

Kopiuj tekst

BRE Bank zaprasza na kolejne seminarium z cyklu BRE-CASE

BRE Bank i CASE – Centrum Analiz Społeczno-Ekonomicznych Fundacja Naukowa zapraszają na kolejne seminarium z cyklu, tym razem na temat„Zaburzenia na światowych rynkach a sektor finansowy w Polsce”. Spotkanie odbędzie się 3 kwietnia 2008 r. o godz. 15.00w siedzibie centrali BRE Banku, przy ul. Senatorskiej 18 w Warszawie (V p., sala nr 5.3.).

Podczas seminarium BRE-CASE goście będą mieli okazję wysłuchać wykładów wybitnych specjalistów i praktyków ekonomii, m.in.
dr. Jerzego Pruskiego („Banki centralne w obliczu zaburzeń na światowych rynkach finansowych – Wnioski dla Polski”)
Wiesława Szczuki - głównego ekonomisty BRE Banku („Wpływ zaburzeń na światowych rynkach finansowych na sytuację sektora bankowego w Polsce”)
Stanisław Kluza - przewodniczącego Komisji Nadzoru Finansowego („Kryzys na rynku kredytów hipotecznych w USA i jego wpływ na sektor ubezpieczeniowy w Polsce”)

Wymienieni eksperci wezmą ponadto udział w dyskusji panelowej.
Seminaria BRE-CASE to forum dyskusji o kluczowych zagadnieniach sektora finansowego, finansów publicznych, unii monetarnej i innych bieżących, ważnych kwestii polityki gospodarczej w Polsce i na świecie. Cykl seminariów naukowych BRE Bank zainicjował wspólnie z CASE w 1999 roku. Ich celem jest propagowanie wiedzy na szeroko pojęte tematy finansów i ekonomii. Biorą w nich udział zarówno dziennikarze, naukowcy, studenci, jak i praktycy z wielu dziedzin ekonomii.

Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.