Lokata Samba w MultiBanku
Copy

Kopiuj tekst

Lokata Samba w MultiBanku

Umiejętne wykorzystanie przewidywanego odbicia na światowych rynkach akcji oraz wzrostu cen surowców to okazja na zysk dzięki nowej Lokacie Inwestycyjnej Samba w MultiBanku. Subskrypcja na produkt z 2 letnim okresem zapadalności potrwa do 8.01.2009. Dodatkowo Klienci, którzy zainwestują w Sambę, otrzymają prawo do skorzystania z promocyjnej lokaty 3 – miesięcznej z oprocentowaniem 10% w skali roku.

Obserwowane obecnie wyceny światowych spółek giełdowych stają się szczególnie atrakcyjne dla inwestycji średnioterminowych, dlatego aktywem bazowym lokaty jest koszyk czterech indeksów giełdowych:
- Standard & Poor’s 500 (indeks największych spółek amerykańskich)
- Nikkei 225 (indeks największych spółek japońskich)  
- Dow Jones EURO STOXX 50 (indeks największych spółek europejskich)  
- Standard & Poor’s Goldman Sachs Commodity Index Excess Return (indeks towarów i surowców notowany na Chicago Mercantile Exchange)

Samba pozwala na osiągnięcie zysku na poziomie 28%, jeżeli na koniec trwania lokaty wszystkie cztery indeksy wzrosną o więcej niż 20%. Jeśli natomiast nastąpi wzrost wszystkich czterech indeksów o więcej niż 10% na koniec inwestycji, wówczas zysk znajdzie się w przedziale 0%-7%. (Ostateczna wartość będzie podana po zakończeniu okresu subskrypcji).

W pozostałych przypadkach inwestycja gwarantuje zwrot 100% zainwestowanego kapitału na zakończenie inwestycji. Wszystkie wymienione wyżej warunki są  rozłączne.

Klienci, którzy założą Lokatę Inwestycyjną Samba mogą skorzystać z promocji w postaci 10% na 3 – miesięcznej lokacie terminowej. Maksymalna kwota lokaty promocyjnej nawet do 40% wartości środków zainwestowanych w Lokatę Inwestycyjną Samba.

Warunki lokaty:

- termin subskrypcji: od 10.12.2008 do 08.01.2009

- okres trwania inwestycji: 2 lata

- waluta: PLN

- minimalna kwota wpłaty: 5000 PLN

- 100% gwarancji zainwestowanego kapitału na zakończenie inwestycji

- możliwość osiągnięcia ponadprzeciętnego zysku

- brak opłat wstępnych i za zarządzanie

- możliwość obsługi lokaty za pośrednictwem Internetu

- dywersyfikacja portfela

- możliwość przechowywania środków na rachunku MultiMax w okresie subskrypcji
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.