mBank zwiększył wydajność systemu
Copy

Kopiuj tekst

mBank zwiększył wydajność systemu

W związku z pojawiającymi się utrudnieniami w dostępie do sytemu transakcyjnego mBank zwiększył jego wydajność.

W poniedziałek, 1 grudnia 2008 r., część Klientów mBanku miała okresowo ograniczony dostęp do systemu transakcyjnego mBanku. Występowały także utrudnienia w akceptacji niektórych płatności dokonywanych kartami.

W piątek, 28 listopada 2008 r. w godzinach 13.00 - 16.30, Klienci mogli mieć trudności w korzystaniu z kart mBanku. W weekend system mBanku działał prawidłowo.

Utrudnienia spowodował znaczący wzrost liczby transakcji, związany z dużą liczbą operacji na przełomie miesiąca, okresem przedświątecznym oraz trwające zaplanowane prace modernizacyjne. Wzrost liczby transakcji był oczekiwany, jednak nastąpił wcześniej niż przewidywano.

mBank niezwłocznie podjął intensywne prace nad zapewnieniem pełniej dostępności do systemu transakcyjnego oraz możliwości korzystania z kart płatniczych. W wyniku podjętych działań, w dniu 1 grudnia br., w godzinach wieczornych została zwiększona wydajność systemu poprzez rozbudowanie infrastruktury.

Przepraszamy Klientów za powstałe niedogodności. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby ograniczenia trwały jak najkrócej. W przypadku poniesienia przez Klientów szkody w związku z zaistniałą sytuacją, prosimy o ich zgłoszenie. Każdy przypadek będzie rozpatrzony indywidualnie, mając na uwadze dobro Klientów.

System transakcyjny oraz karty płatnicze mBanku działają prawidłowo.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.