Letnie zakupy w EMPIK.com z mBankiem
Copy

Kopiuj tekst

Letnie zakupy w EMPIK.com z mBankiem

mBank wraz z EMPIK.com proponują mKlientom rabaty na zakupy on-line. 

Akcja odbywa się w trzech etapach. Klienci mBanku, którzy do końca czerwca zrobią zakupy w EMPIK.com na kwotę przynajmniej 60 zł, otrzymają rabat w wysokości 15 zł. Między 1 a 15 lipca br. kwota rabatu będzie wynosić 10 zł, a od 16 do 31 lipca br.specjalna zniżka wyniesie 5 zł.

Promocją objęte są wszystkie towary znajdujące się w asortymencie sklepu EMPiK.com.

Aby skorzystać z rabatu wystarczy na stronie http://mbank.empik.com podać adres e-mail. Na podany adres zostanie przesłany specjalny kod rabatowy. Następnie należy w oknie koszyka serwisu EMPiK.com w polu "kupon rabatowy" wprowadzić otrzymany kod rabatowy.

Klienci w sklepie EMPIK.com mogą zapłacić za zakupy przy pomocy bezpłatnej i bezpiecznej usługi mTRANSFER lub kartą kredytową. Usługa mTRANSFER umożliwia łatwą realizację płatności przez Internet - za pomocą przelewu z rachunku w mBanku.

mBank pozostając innowatorem na rynku usług finansowych, staje się otwartą platformą finansową, pozwalającą Klientom na porównanie ofert różnych firm i dokonanie świadomego wyboru odpowiednich produktów. Z myślą o swoich Klientach mBank uruchomił pasaż handlowy -

mSZOP umożliwiający zakupu szerokiej gamy produktów i usług na specjalnych warunkach.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.