Spotkanie BRE Wealth Management- jak efektywnie zarządzać majątkiem
Copy

Kopiuj tekst

Spotkanie BRE Wealth Management- jak efektywnie zarządzać majątkiem

26 czerwca 2007 r. we Wrocławiu odbędzie się spotkanie: Wealth Management - efektywne zarządzanie majątkiem osobistym, poświęcone polskiemu rynkowi usług private banking oraz Wealth Management. Organizatorami spotkania są BRE Bank oraz magazyn Harvard Business Review.


Od kilku lat uważnie obserwujemy polski rynek usług Private Banking i wyraźnie widzimy, jak dalece zmienia się model obsługi Klientów. Większość instytucji, które oferują tego rodzaju usługi nadal opiera się na formule bankowości transakcyjnej, to znaczy takiej, która narzuca Klientom własne produkty finansowe. I chociaż z usług bankowości prywatnej korzysta dopiero połowa tych, których status finansowy na to pozwala, dla coraz szerszej grupy osób zamożnych model transakcyjny przestaje być po prostu wystarczający - mówi Daniel Ścigała, dyrektor Departamentu Klientów Prywatnych BRE Banku.

Dlatego, BRE Bank, jako pierwszy Bank na polskim rynku wprowadził do oferty kompleksowe zarządzanie majątkiem. Oprócz wysokiej jakości usług finansowych oferujemy także wiedzę ekspercką spoza zakresu inwestycji kapitałowych. Zapraszamy także cenionych na rynku ekspertów i doradców, którzy dzielą się swoja wiedzą na przykład w zakresie nieruchomości czy prawa podatkowego. Spotkanie we Wrocławiu jest kolejną taką propozycją – dodaje Daniel Ścigała.

Spotkanie będzie również okazją do dyskusji osób na co dzień korzystających z usług Wealth Management z niezależnymi ekspertami. Krótkie wykłady na temat efektywnego zarządzania majątkiem i możliwości rozwoju ekskluzywnej bankowości prywatnej na polskim rynku poprowadzą: dr Witold Jankowski – redaktor naczelny Harvard Busienss Review oraz Daniel Ścigała – dyrektor Departamentu Klientów Prywatnych BRE Banku.

Spotkanie odbędzie się 26 czerwca w Hotelu ART. przy ulicy Kiełbaśniczej 20, o 18.30.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.