Bezpłatny tester dla Kierowców
Copy

Kopiuj tekst

Bezpłatny tester dla Kierowców

Karty promocyjne uprawniające do bezpłatnego, miesięcznego ubezpieczenia assistance dla kierowców to pomysł MultiBanku na zimową promocję oferty Centrum Ubezpieczeń.

- Taka karta pozwala na skorzystanie z bezpłatnej pomocy w przypadku awarii pojazdu, wypadku na drodze,  awarii ogumienia lub, gdy po prostu zatrzaśniemy kluczyki w samochodzie. Jej posiadacz uzyskuje również dostęp do usług concierge i bezpłatnej infolinii zapewniającej aktualne informacje o warunkach drogowych i pogodowych, lokalizacji warsztatów i stacji benzynowych lub, na przykład, o połączeniach lotniczych.
– mówi Tomasz Raczyński, Menadżer Centrum Ubezpieczeń MultiBanku –

Udostępniając możliwość wypróbowania ubezpieczenia chcemy zachęcić Klientów do skorzystania z oferty Centrum Ubezpieczeń MultiBanku i zapoznania się z innymi atrakcyjnymi promocjami. Bezpłatne ubezpieczenie assistance na czas podróży może przydać się też osobom, które planują świąteczne lub noworoczne wyjazdy. – dodaje.

Karta Assistance MultiDirect AUTOPOMOC jest dostępna w Centrach Usług Finansowych MultiBanku. Może ją otrzymać każdy Klient MultiBanku, który jest właścicielem lub współwłaścicielem samochodu osobowego. Bezpłatne ubezpieczenie będzie ważne przez 30 dni kalendarzowych. Aktywacji karty AUTOPOMOC można dokonać szybko i sprawnie za pośrednictwem multilinii do końca stycznia 2010 r.


Transfer zniżek z OC na AC i Gwarancja najniższej ceny
– informacje o promocjach do ubezpieczeń komunikacyjnych w MultiBanku.

Informacje dodatkowe:
Kartę Assistance MultiDirect AUTOPOMOC można aktywować do 31.01.2010 r. na multilinii pod numerem: 801 300 000 lub +48 (prefiks) 426 300 000 dla telefonów komórkowych.

Przedmiot ubezpieczenia:
Organizacja natychmiastowej, bezpłatnej pomocy assistance za pośrednictwem Centrum Alarmowego Europe Assistance, w zakresie i na zasadach określonych w OWU. Między innymi w przypadku:
- awarii pojazdu,
- wypadku na drodze,
- awarii ogumienia,
- użycia nieprawidłowego paliwa,
- zatrzaśnięcia kluczyków w pojeździe, etc.

W ramach ubezpieczenia Klient MultiBanku może korzystać m.in z:
-   holowania pojazdu lub jego naprawy,
-   zmiany koła,
-   dowozu paliwa,
- całodobowej infolinii – informacje o warunkach drogowych i pogodzie, sugerowane połączenia i objazdy, lokalizacja stacji benzynowych i warsztatów, połączenia lotnicze, etc.
-  Serwisu Concierge.

Szczegóły promocji i OWU Assistance MultiDirect AUTOPOMOC

BRE Ubezpieczenia

Firma istnieje na rynku od 2006 r.

Specjalizuje się w budowaniu innowacyjnych programów bancassurance dla sektora finansowego. Jest współtwórcą ubezpieczeniowych platform internetowych SUPERMARKETU ubezpieczeń samochodowych w mBanku oraz Centrum Ubezpieczeń Komunikacyjnych w MultiBanku, które opierają się na wykorzystaniu sprawdzonego modelu sprzedaży i obsługi przez Internet i telefon.

Wykorzystując silne strony partnerów, tworzy nowoczesne rozwiązania, umożliwiające Klientom zakup szerokiej gamy produktów ubezpieczeniowych w prosty i przejrzysty sposób, zarówno w modelu tradycyjnym (placówki) jak i za pośrednictwem zdalnych kanałów obsługi (model direct).
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.