BRE Bank doceniony w Międzynarodowym konkursie Banking Technology
Copy

Kopiuj tekst

BRE Bank doceniony w Międzynarodowym konkursie Banking Technology

Rozwiązania BRE Banku oparte o platformę bankowości internetowej - iBRE Connect, oraz iBRE Trade, który łączy w sobie moduły iBRE Trade Finance oraz iBRE Invoice.net zostały wyróżnione przez jury międzynarodowego magazynu Banking Technology. Członkowie jury uznali te rozwiązania za szczególnie godne polecenia w kategoriiNajlepsze wykorzystanie technologii informatycznych w Bankowości Korporacyjnej i Inwestycyjnej.

„iBRE to platforma, która jest nieustannie rozwijana tak, aby nie tylko spełniała, ale i wyprzedzała oczekiwania naszych Klientów. Za to właśnie zostaliśmy docenieni. Wyróżniono nasze rozwiązania wspomagające integrację Klientów z bankiem w kontekście realizacji rozliczeń i wymiany informacji a także nowatorskie podejście do budowania relacji z Klientami korporacyjnymi” -  mówi Dariusz Nalepa, Dyrektor Departamentu Bankowości Transakcyjnej BRE Banku.

Banking Technology Award jest jednym z najważniejszych międzynarodowych wyróżnień przyznawanych instytucjom finansowym inwestującym i rozwijającym nowoczesne technologie w celu efektywnego wspierania procesów zarządzania bankiem.

Jest to już czwarte w tym roku wyróżnienie dla BRE Banku za stworzenie i rozwijanie  iBRE. Kompleksowe podejście twórców iBRE do oczekiwań użytkowników platformy zostało docenione w 2009 r. w Konkursie EUROPRODUKT. Na uznanie zasłużył w BRE Banku zakres oferty produktowej dostępnej przez Internet, funkcjonalność oraz strategia wykorzystania Internetu na poziomie rozwiązań z zakresu bankowości transakcyjnej, jak i funkcji informacyjnych. Platforma została uhonorowana pierwszym miejscem w konkursie „World’s Best Internet Banks” w kategorii „Najlepsza Zintegrowana Bankowa Platforma Korporacyjna 2009” Global Finance w regionie Europy Środkowej i Wschodniej. Jako rozwiązanie spełniające najwyższe europejskie standardy jakości

iBRE zostało odznaczone Medalem Europejskim 2009.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.