Zmiana oprocentowania
Copy

Kopiuj tekst

Zmiana oprocentowania

Z dniem 4 czerwca 2007 MultiBank podwyższa wysokość oprocentowania lokat terminowych prowadzonych w złotych polskich (PLN), dolarach amerykańskich (USD), euro (EUR) i funtach brytyjskich (GBP) oraz rachunków oszczędnościowych. Nowe, wyższe oprocentowanie m.in. depozytów walutowych to możliwość skorzystania z lokat USD z oprocentowaniem nawet do 4,45% czy GBP do 4,50%.

Przypominamy również, iż Klientom Klubu Aquarius przysługuje możliwość negocjacji oprocentowania Lokat PLN oraz walutowych. Podwyższeniu o 0,25% ulega również oprocentowanie odnawialnego kredytu konsumpcyjnego dla posiadaczy MultiKonta  - po zmianie oprocentowanie nominalne wynosić będzie od 8,00% do 11,75%.

Zmiany oprocentowania lokat terminowych, rachunków oszczędnościowych i odnawialnego kredytu konsumpcyjnego są efektem decyzji Rady Polityki Pieniężnej podjętej na posiedzeniu w dniach 23 -24 kwietnia o podwyższeniu z dniem 26 kwietnia 2007 stóp procentowych NBP.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.