Zmiana terminu spotkania z Anną Kozińską, dyrektor BRE Banku ds. zarządzania kadrami
Copy

Kopiuj tekst

Zmiana terminu spotkania z Anną Kozińską, dyrektor BRE Banku ds. zarządzania kadrami

Szanowni Państwo,
ze względu na prośby o zmianę terminu spotkania z Panią Anną Kozińską, dyrektor BRE Banku ds. zarządzania kadrami, zdecydowaliśmy się na przeniesienie lunchu na 14 czerwca na godzinę 10.30 (w Centrali Banku przy ul. Senatorskiej 18).

Podczas spotkania obecne będą także Alina Strycharz, odpowiedzialna za kadry w mBanku i MultiBanku oraz Monika Kołodziejczyk, dyrektor Departamentu Rozwoju Organizacji.

Na spotkaniu porozmawiamy o tworzącej się w Polsce kulturze korporacyjnej, której celem jest wyłonienie i wsparcie najbardziej cennych Pracowników. Jej główne elementy, czyli nowoczesny system premiowania i wynagradzania, ocena roczna oraz konkursy pracownicze tworzą unikalną i konkurencyjną jakość, która sprawia, że duże organizacje staja się atrakcyjnymi i godnymi zaufania pracodawcami.

Serdecznie dziękuję za potwierdzenie obecności
Do zobaczenia
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.