Student z kasą na wakacjach!
Copy

Kopiuj tekst

Student z kasą na wakacjach!

W ramach wakacyjnej promocji, mBank zwraca studentom aktywnie korzystającym z karty mBank Euro<26 opłatę za jej wydanie.

Studenci, którzy do końca sierpnia br. aktywują kartę mBank Euro<26 oraz wykonają nią co najmniej 6 transakcji w ciągu kolejnych 3 miesięcy, otrzymają zwrot opłaty za jej wydanie. Zwrot nie jest uzależniony od kwoty oraz typu transakcji wykonanych kartą. Standardowo karta mBank Euro<26 kosztuje od 35 zł do 75 zł.

Dzięki karcie studenci otrzymują dodatkowe pieniądze do 1 500 zł, ubezpieczenie NNW w trzech różnych wariantach do wyboru oraz prawo do 4500 zniżek w Polsce i 100 000 w Europie. Dodatkowo karta jest dokumentem potwierdzający status studenta na całym świecie.

Ponadto, w ramach programu Darmowe Doładowania, za każde 100 zł wydane kartami mBanku użytkownik telefonii mBank mobile otrzymuje 1 zł darmowego doładowania do wykorzystania na rozmowy, SMSy, MMSy do wszystkich sieci, a także dostęp do Internetu. Dodatkowe minuty otrzymuje się także inwestując w fundusze poprzez SFI, korzystając z usługi eMAKLER, zaciągając kredyt lub ubezpieczając samochód w mBanku.

Kalkulator, dzięki któremu Klienci mogą policzyć ile zyskają w Programie, dostępny jest w serwisie mBank mobile.

mBank zapewnia bankowość w zasięgu ręki, dostępną w każdym czasie i miejscu na świecie. Dążeniem mBanku jest stanie się otwartą platformą finansową, pozwalającą Klientom na porównanie ofert różnych firm i dokonanie świadomego wyboru odpowiednich produktów.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.