Szeptem do Klienta
Copy

Kopiuj tekst

Szeptem do Klienta

MultiBank rozpoczął kolejną edycję akcji „Zysk godny polecenia” – Klienci, którzy do 31 grudnia 2009 r. polecą swój bank znajomym, będą mogli skorzystać z 3-miesięcznej lokaty terminowej z oprocentowaniem 6,50% w skali roku.

- Siła rekomendacji i jej znaczenie w procesie podejmowania kluczowych decyzji życiowych (tj. wybór banku, skorzystanie z kredytu czy zakup mieszkania) powoduje, że instytucje finansowe doceniają coraz bardziej rolę tzw. marketingu szeptanego.

Z badań przeprowadzonych dla MultiBanku wynika, że prawie połowa naszych Klientów korzysta ze wsparcia rodziny i znajomych przy zdobywaniu informacji o bankach i usługach finansowych. Bliskie osoby to obok Internetu (portali, forów dyskusyjnych i blogów) najważniejsze źródło pozyskiwania tego typu informacji. W sektorze finansowym MultiBank wyróżnia się, obok sprawności obsługi, także bardzo wysokim odsetkiem Klientów deklarujących gotowość do polecania naszych usług. – mówi Wojciech Bolanowski, Dyrektor Marketingu MutliBanku – Prawie 90% Klientów MultiBanku, deklaruje, że poleciłoby swój bank znajomym i rodzinie. Dlatego chcemy zachęcić osoby, które korzystają już z naszych usług do dzielenia się swoimi opiniami z najbliższymi. –dodaje.

By skorzystać z promocyjnej oferty wystarczy złożyć wniosek o otwarcie dowolnego rachunku w MultiBanku (MultiKonto ja, my, jestem lub Aquarius) podając 10 ostatnich cyfr numeru konta osoby polecającej. Lokata jest zakładana na podstawie wniosku zamieszczonego w formie komunikatu do rachunku w systemie transakcyjnym. Zaproszenie do skorzystania z promocji otrzymuje zarówno osoba polecająca jak i polecona, po pełnej aktywacji rachunku.  

Szczegóły oferty

Informacje dodatkowe:
Parametry produktu:
- Lokata 3-miesięczna, nieodnawialna
- Oprocentowanie: 6,50%
- Kwota minimalna: 20 000 PLN
- Kwota maksymalna: 500 000 PLN
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.