mBank gwarantuje najniższe ceny OC i AC
Copy

Kopiuj tekst

mBank gwarantuje najniższe ceny OC i AC

Wystartowała nowa promocja dla Klientów Supermarketu Ubezpieczeń Samochodowych mBanku. Do końca roku będzie obowiązywać Gwarancja Najniższej Ceny na OC i AC

Gwarancja Najniższej Ceny to promocja ceniona przez Klientów mBanku, regularnie organizowana od 2007 r.. Dzięki niej każdy Kierowca, który zakupi polisę w Supermarkecie Ubezpieczeń Samochodowych, może być pewien, że dokonał właściwego wyboru i wykupił najtańsze ubezpieczenie. Dlaczego? Ponieważ mBank zwróci Klientowi różnicę w cenie polisy, jeśli ten znajdzie tańszą ofertę u innego ubezpieczyciela.

Jak to działa w praktyce? Kierowca kupuje OC lub pakiet OC i AC w Supermarkecie Ubezpieczeń Samochodowych w mBanku. Jeśli w ciągu 14 kolejnych dni otrzyma lepszą ofertę, powinien przedstawić kalkulację składki potwierdzoną przez innego ubezpieczyciela. Wtedy bank zwróci różnicę w cenie. Dla opłacających składkę ratalnie dokonywane jest także przeliczenie wysokości nowych rat. Co ważne, nie trzeba kupować drugiej polisy - wystarczy potwierdzona przez konkurencyjnego ubezpieczyciela kalkulacja (przy identycznych założeniach polisy).

Supermarket Ubezpieczeń Samochodowych mBanku proponuje Klientom atrakcyjne ubezpieczenia komunikacyjne w Polsce. Za jego pośrednictwem „mBankowi"" Kierowcy mogą kupić nie tylko ubezpieczenie OC (od odpowiedzialności cywilnej), ale też AC
(autocasco, chroniące pojazd przed przykrymi zdarzeniami losowymi) oraz NNW
(od następstw nieszczęśliwych wypadków, obejmujące ochroną Kierowcę i pasażerów pojazdu). Bardziej zapobiegliwi mogą także zdecydować się na wykupienie dodatkowych pakietów, takich jak assistance, w ramach którego można liczyć m.in. na wysłanie pomocy drogowej w razie wypadku lub awarii pojazdu, holowanie auta albo zorganizowanie części zamiennych. Życie ułatwią Kierowcom także inne, dostępne w Supermarkecie Ubezpieczeń Samochodowych, rozwiązania:

ochrona prawna (obejmuje zorganizowanie i pokrycie kosztów pomocy prawnej),
zorganizowanie samochodu zastępczego (w ramach natychmiastowej pomocy assistance),
ubezpieczenie życia,
ubezpieczenie od trwałej niezdolności do pracy zarobkowej,
świadczenie szpitalne

Mocne wrażenia Kierowcom zapewnia także spot reklamowy, promujący najlepsze oferty OC i AC w mBanku. Można go obejrzeć pod adresem: http://www.youtube.com/watch?v=mT6wO9CFpfw, a od poniedziałku także w głównych stacjach telewizyjnych. Kreację do kampanii przygotowała agencja Czteryczwarte, a media zaplanował i zakupił dom mediowy MPG.

Supermarket Ubezpieczeń Samochodowych mBanku powstał w 2007 r. Umożliwia on Klientom łatwe porównanie kilku ofert oraz zakup i obsługę polisy on-line. W ramach Supermarketu Klienci mają do wyboru oferty: HDI Asekuracja, Benefia (część Vienna Insurance Group), mDirect - BRE Ubezpieczenia TU S.A.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.