Telefon na kredyt w mBank mobile
Copy

Kopiuj tekst

Telefon na kredyt w mBank mobile

14 maja br. mBank mobile, pierwszy wirtualny operator komórkowy w Polsce, wprowadził możliwość zakupu telefonów na kredyt. Dodatkowo rozszerzył ofertę modeli Nokia dostępnych w SKLEPIE.

KREDYT na telefon dostępny jest dla Klientów mBanku. Każdy z 27 modeli telefonów
dostępnych na stronach SKLEPU mBank mobile można zakupić na raty, bez poręczycieli i zabezpieczeń. Aby otrzymać kredyt na telefon, wystarczy zaznaczyć w formularzu zakupu telefonu pole ‘Kredyt w mBanku'. Następnym krokiem jest wypełnienie krótkiego wniosku kredytowego w systemie transakcyjnym mBanku. Po dokonaniu przez Klienta zakupu, telefon wraz z umową kredytową, bez dodatkowych opłat, dostarcza kurier.

mBank mobile to pierwszy niezależny wirtualny operator telefonii komórkowej, oparty na prostych zasadach, bez ukrytych kosztów i skomplikowanych taryf. Telefonia mBanku umożliwia wykonywanie połączeń głosowych, wysyłanie SMSów oraz MMSów oraz korzystać z Internetu (GPRS). Oferta mBank mobile skierowana jest przede wszystkim do Klientów mBanku i gwarantuje im dodatkowe korzyści. mBank mobile oferuje najtańszą minutę połączenia do wszystkich, w każdej sieci - jedyne 45 gr. oraz darmowe doładowania dla Klientów korzystających z usług mBanku.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.