Portal BRE Banku doceniony przez ekspertów
Copy

Kopiuj tekst

Portal BRE Banku doceniony przez ekspertów

BRE Bank, ex aequo z TVN, zwyciężył w rankingu stron internetowych spółek wchodzących w skład indeksu WIG20, przeprowadzonym przez Gazetę Prawną. Było to pierwsze tego rodzaju badanie na polskim rynku.

Oceny dokonali najlepsi w branży specjaliści z agencji interaktywnych oraz firmy zajmującej się doradztwem medialnym. Członkowie jury brali pod uwagę pięć najważniejszych kryteriów, jakie należy uwzględnić przy tworzeniu dobrej witryny internetowej, czyli: wartość wizerunkową, użyteczność, jakość serwisu, innowacyjność i ergonomię, przyznając każdej z nich oceny w skali 0- poniżej krytyki do 5- oznaczającej rozwiązanie modelowe.

Zwycięzcami rankingu zostali ex aequo BRE Bank i TVN, zdobywając 17,7 na 25 możliwych punktów. Witryna BRE Banku została najlepiej oceniona pod względem użyteczności, czyli dostępności menu głównego, wyszukiwarki oraz innowacyjności, czyli stosowania nowoczesnych narzędzi e-marketingu, takich jak np. RSS, newslettery czy podcasty.

Przypomnijmy, że już w ubiegłym roku BRE udostępnił użytkownikom Internetu pierwszy korporacyjny czytnik RSS, a ponad miesiąc temu, pierwszy polski czytnik podcastów umożliwiający odczytywanie plików audio, a także zarządzanie transmisją tych plików na podłączone do komputera urządzenie- odtwarzacz MP3 lub iPoda.

Nowy serwis internetowy BRE Banku ruszył pod koniec ubiegłego roku. Pełni funkcję sprzedażowa i informacyjną. Realizację celów biznesowych wspiera zupełnie nowa szata graficzna portalu BRE Banku, opracowana we współpracy z najlepszymi grafikami i konsultantami branży IT.

Obecna wersja to pierwsza faza w realizacji tego projektu. „Jeszcze w tym roku planujemy wdrożenie fazy II. Uruchomimy kolejne narzędzia pomagające w utrzymaniu relacji z klientem, w tym między innymi: symulatory oparte na realnych danych, kalkulatory i nowe wizardy. Utrzymanie stałych relacji z klientami poprzez portal BRE Banku zapewni nam możliwość ciągłego informowania o nowych produktach reagowania na zmieniające się potrzeby rynku oraz pobudzanie wśród naszych klientów pomysłów i rozwiązań usprawniających funkcjonowanie ich biznesu” - mówi Radosław Butryn, szef Wydziału Komunikacji Internetowej
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.