Grupa BRE Partnerem Strategicznym VI Kongresu PR w Rzeszowie
Copy

Kopiuj tekst

Grupa BRE Partnerem Strategicznym VI Kongresu PR w Rzeszowie

Grupa BRE Banku już po raz kolejny stała się partnerem Kongresu Public Relations w Rzeszowie, corocznego spotkania praktyków i naukowców zajmujących się problematyką PR.Wspierając Kongres, BRE pragnie podkreślić, że rozumie rolę uczciwej i rzetelnej informacji w kształtowaniu wizerunku oraz wartości firmy, a także prezentuje wysokie standardy komunikacji. 

Kongres w Rzeszowie wyrósł na największe wydarzenie w Polsce związane ze środowiskiem PR. Skupia elitę menadżerów ds. komunikacji i kształtowania wizerunku, praktyków branży oraz naukowców. Jest okazją do wymiany doświadczeń, zapoznania się z przykładami najlepszych praktyk.

BRE Bank, którego ambicją jest zdobycie pozycji Najlepszej instytucji finansowej dla wymagających klientów, przykłada dużą wagę do rzetelnej i wiarygodnej komunikacji oraz utrzymywania dobrych relacji ze środowiskiem zewnętrznym.

„Zdajemy sobie sprawę z tego, że uczciwa i przejrzysta komunikacja jest podstawą relacji z otoczeniem. Dbamy w Grupie BRE Banku o najwyższe standardy, nieustannie poszukując innowacyjnych rozwiązań, które ułatwiają dziennikarzom dostęp do informacji. Jednym z pierwszych kroków było stworzenie w 2005 roku internetowego centrum prasowego Grupy BRE Banku, które znacznie usprawniło i podniosło efektywność komunikacji. W ubiegłym roku udostępniliśmy pierwszy korporacyjny czytnik RSS, a ponad miesiąc temu pierwszy polski czytnik podcastów. Intensywnie pracujemy nad rozwojem naszego portalu, którego rozwiązania informatyczne podążają za najnowszymi trendami światowym”,
mówi Szymon Midera, Wicedyrektor Departamentu Marketingu i Relacji Inwestorskich BRE Banku.

Grupę BRE Banku na kongresie reprezentują Szymon Midera, Wicedyrektor Departamentu Marketingu i Relacji Inwestorskich BRE Banku, Magdalena Ossowska, rzecznik prasowy mBanku oraz Anna Łaszkiewicz i  Mateusz Żelechowski z MultiBanku.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.