Złote numery mBank mobile
Copy

Kopiuj tekst

Złote numery mBank mobile

Od 29 marca br. trwa wielka wyprzedaż złotych numerów mBank mobile. 

Osoby, które podczas trwania promocji kupią zestaw startowy ze złotym numerem mBank mobile zapłacą za niego tylko 35 zł. Dodatkowo Klienci otrzymają 35 minut, które można wykorzystać na rozmowy, SMSy, MMSy oraz dostęp do Internetu. Równowartość 15 minut znajduje się na karcie SIM, pozostałe 20 minut zostanie doładowane 13 kwietnia br.

Klienci mogą kupić m.in. numery 783 303 333, 783 307 777, 783 307 783. Szczegóły promocji znajdują się na stronie internetowej mBank mobile. Zestaw startowy mBank mobile można kupić za pośrednictwem internetowego SKLEPU na www.mobile.pl.

Klienci mBank mobile mogą korzystać z promocji, dzięki którym zyskują darmowe doładowania. Płacąc kartami mBanku, dostają 3 darmowe minuty za każde wydane 100 zł. Wszyscy Ci, którzy doładowują telefon za pomocą usługi mTRANSFER, otrzymują 10% gratis.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.