Przedsiębiorcy polubią kredyty?
Copy

Kopiuj tekst

Przedsiębiorcy polubią kredyty?

W pierwszych miesiącach 2007 r. MultiBank udzielił dwukrotnie więcej kredytów właścicielom małych firm w porównaniu z identycznym okresem minionego roku.

Zdaniem specjalistów z MultiBanku taka tendencja może być początkiem nowego etapu współpracy pomiędzy bankami, a właścicielami małych firm. Zaledwie 18% tych ostatnich deklarowało w minionym roku wsparcie działalności inwestycyjnej przy pomocy banków.

 - Dynamiczny rozwój gospodarki sprzyja akcji kredytowej w segmencie małych firm –
mówi Sylwester Świątek z MultiBanku – Co ciekawe osoby prowadzące działalność gospodarczą poszukują nie tylko korzystnego oprocentowania, ale równocześnie elastycznych narzędzi finansowych. Możliwość kredytowania nawet na 20 lat pozwala planować biznes z dużym rozmachem – dodaje.
Szczególnie duże zainteresowanie zauważono w przypadku kredytów zabezpieczonych hipoteką prywatną lub komercyjną (Plan Finansowania Biznesu), które mają formę linii kredytowej i mogą być przeznaczone na dowolny cel.  
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.