Kolejne darmowe doładowania w mBank mobile
Copy

Kopiuj tekst

Kolejne darmowe doładowania w mBank mobile

mBank mobile zakończył walentynkową promocję "3 razy dłużej". 16 marca br. konta uczestników zostały zasilone darmowymi doładowaniami.

Średnie doładowanie wyniosło 176 zł. Klienci mogą je wykorzystać na rozmowy, SMSy, MMSy oraz dostęp do Internetu.

Przypominamy, że za każde 100 złotych wydane kartami mBanku w czasie promocji, jej uczestnicy otrzymali nie 3, a aż 9 minut gratis.

W mBank mobile promocje "3 razy dłużej" i "Płać kartami mBanku, odbieraj darmowe minuty" łączyły się. Dzięki temu Klienci, którzy przed rozpoczęciem promocji walentynkowej zarejestrowali swój udział w „Płać kartami mBanku, odbieraj darmowe minuty", otrzymali za każde 100 złotych wydane w lutym br.
aż 12 darmowych minut!

Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.