Nowe narzędzie promocyjne w Programie Partnerskim mBank.net.pl
Copy

Kopiuj tekst

Nowe narzędzie promocyjne w Programie Partnerskim mBank.net.pl

Dla wszystkich Partnerów zarejestrowanych na http://www.mbank.net.pl/mBank przygotował nowe narzędzie marketingowe w postaci boksów reklamowych.

Do tej pory Partnerzy mogli promować ofertę mBanku za pomocą ponad 70 różnych kreacji swf i gif. Nowe narzędzie stanowi doskonałe uzupełnienie dotychczasowych materiałów. Boksy to reklamy tekstowe, które można umieszczać na stronach www zarejestrowanych w Programie Partnerskim mBanku.

Dzięki 22 boksom Partnerzy mogą jeszcze lepiej promować ofertę mBanku. Mają możliwość tworzenia reklam w postaci krótkich komunikatów i ich swobodnego formatowania. Nowe materiały można dostosować do własnej strony www i profilu gości serwisu, a przez to najskuteczniej oddziaływać na Internautów.

Efektywność boksów reklamowych Partnerzy mogą ocenić za pomocą statystyk online, umieszczonych w ich kontach.

Obecnie w programie partnerskim mBanku uczestniczy ponad 3000 podmiotów. Do współpracy mBank.net.pl zaprasza osoby fizyczne oraz firmy, które posiadają stronę www.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.