mBank mobile wydarzeniem roku 2006
Copy

Kopiuj tekst

mBank mobile wydarzeniem roku 2006

mBank mobile otrzymał nagrodę Mobile Internet za uruchomienie pierwszego w Polsce wirtualnego operatora komórkowego. Ponadto mBank mobile rozwija sieć sprzedaży naziemnej.

Podczas Gali Mobile Internet, która odbyła się 8 lutego br., Sławomir Lachowski, Prezes Zarządu BRE Banku SA odebrał statuetkę Wirtualnego Telefonu za „wydarzenie roku" dla mBank mobile. Nagrody Mobile Internet przyznawane są osobom, produktom oraz firmom z branży teleinformatycznej, które najwięcej wniosły w rozwój rynku.


Jesteśmy niezwykle zaszczyceni wyróżnieniem naszego projektu przez miesięcznik ‘Mobile Internet'. mBank mobile był wydarzeniem na rynku telekomunikacyjnym w 2006 roku - z uwagi na nieoczekiwaną dla rynku koncepcję operatora wirtualnego i szalone tempo projektu trzymanego do końca w tajemnicy - mówi Agnieszka Walczak-Karbowska, odpowiedzialna za projekt mBank mobile. Dla Klientów pojawienie się kolejnego gracza na rynku, to większa szansa na znalezienie najbardziej korzystnej dla siebie oferty.

Głównym kanałem dystrybucji zestawów startowych mBank mobile jest Internet, jednak od początku roku można je nabyć również w części punktów partnerów handlowych firmy Blue Media. Obecnie karty SIM oraz doładowania można zakupić już w ponad
700 miejscach, m.in. w sieci salonów Vobis. Planowane jest wprowadzanie oferty również w pozostałych punktach - każdego miesiąca kolejne 100 punktów sprzedaży przyłącza się do dystrybucji starterów mBank mobile. Łącznie Blue Media dysponuje siecią 2000 punktów.

Dzięki unikalnemu połączeniu usług telekomunikacyjnych z finansowymi,
mBank mobile daje Klientom mBanku dodatkowe korzyści oraz wyjątkową wygodę. Klienci dokonujący doładowania za pośrednictwem mBanku korzystają z 10% rabatu na usługi telekomunikacyjne w mBank mobile: rozmowy, SMSy, MMsy oraz dostęp do internetu (GPRS).

Klienci płacący kartami mBanku otrzymują za każde wydane 100 PLN 3 minuty gratis. W specjalnej walentynkowej promocji płatności dokonane w lutym premiowane są 9 minutami rozmów gratis. mBank mobile jest także dystrybutorem telefonów komórkowych NOKIA.

Blue Media jest integratorem innowacyjnych technologii informatycznych sektorów gospodarki, takich jak telekomunikacja, bankowość i finanse.

Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.