Jeden kredyt zamiast kilku
Copy

Kopiuj tekst

Jeden kredyt zamiast kilku

mBank rozszerzył swoją ofertę kredytów gotówkowych o kredyt  konsolidacyjny.

Osoby, które do tej pory zaciągnęły od dwóch do pięciu kredytów gotówkowych mogą teraz je połączyć i spłacać tylko jedną ratę.

Wnioskujący o kredyt konsolidacyjny Klient nie musi przedstawiać w mBanku dokumentów potwierdzających wypowiedzenie umów kredytów konsolidowanych, zaświadczenia o dochodach, ani potwierdzenia zamknięcia rachunków w innych bankach. Wystarczy, że uda się do jednego z 50 mKiosków lub 15 Centrów Finansowych

mBanku i przedstawi dowód osobisty oraz umowy kredytowe, które chce połączyć w jedną. Po dostarczeniu wszystkich wymaganych dokumentów Klient od razu otrzymuje decyzję kredytową.

W tym roku chcemy silniej zaakcentować naszą obecność na rynku kredytów konsumpcyjnych. Kredyt konsolidacyjny stanowi dopełnienie naszej dotychczasowej oferty. Jej wyróżnikiem jest zarówno korzystna cena, jak i szybkość procesu oraz dostępność kredytu - mówi Marta Szewczyk, dyrektor ds. kredytów konsumpcyjnych w mBanku.
Aby dotrzeć do większej grupy Klientów, chcemy zdywersyfikować kanały ich pozyskania. W 2007 roku chcemy stworzyć 60 nowych mKiosków zlokalizowanych po raz pierwszy poza centrami handlowymi, w miastach poniżej 150 tys. mieszkańców. Poza tym zwiększymy również sieć mKiosków w centrach handlowych do 75. Oczywiście Klienci mogą również wnioskować przez stronę WWW oraz mLinię - dodaje.

Kredyt udzielany jest w wysokości sumy pierwotnych kredytów wnioskodawcy - można otrzymać od 500 PLN do 100 000 PLN. Klient może wybrać dogodną spłatę kredytu w równych lub malejących ratach.

Wyróżnikiem gotówkowego kredytu konsolidacyjnego mBanku jest:

okres kredytowania nawet do 60 miesięcy,

brak wymaganych zabezpieczeń kredytu - kredyt przyznawany jest bez weksli, zabezpieczeń i poręczycieli,

szybki i wygodny sposób skonsolidowania kredytów - do wysokości sumy początkowych kwot kredytów bez dokumentowania dochodu,

oprocentowanie kredytu konsolidacyjnego już od 16,15% w PLN.

W ramach kredytów konsumpcyjnych mBank oferuje KREDYT gotówkowy, KREDYT odnawialny w rachunku eKONTO oraz bogatą ofertę kart kredytowych.

mBank pozostaje liderem innowacji na polskim rynku, wciąż rozbudowując swoją ofertę bankową, inwestycyjną i ubezpieczeniową.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.