Pasaż handlowy MultiBanku
Copy

Kopiuj tekst

Pasaż handlowy MultiBanku

Agregacja w jednym miejscu serwisu transakcyjnego banku oraz pasażu handlowego on-line to szansa na zwiększenie liczby odwiedzin i zysków.Od początku lutego Internauci mogą korzystać z Pasażu handlowego umieszczonego w serwisie www.multibank.pl.

Klienci sklepów internetowych na całym świecie dokonali w 2006 roku zakupów na kwotę 102,1 miliarda dolarów. Jak podaje serwis wirtualnemedia.pl jest to wynik wyższy o 24% w stosunku do poprzedniego roku. Banki starają się wykorzystać takie zjawiska.

- Internauci odwiedzający stronę MultiBanku mają do dyspozycji Pasaż handlowy. To specjalne miejsce, w którym można dokonywać zakupów on-line. Dodatkowo klienci MultiBanku płacący za pomocą MultiTransferu otrzymują rabaty sięgające nawet kilkudziesięciu procent – mówi Krzysztof Kowalski z MultiBanku – Aż 97% naszych klientów dokonuje transakcji finansowych za pomocą Internetu, dlatego jesteśmy przekonani, że pasaż, w którym już teraz można kupić 50 000 produktów bez wychodzenia z domu będzie się cieszył dużym zainteresowaniem - dodaje

Obok dobrych cen kolejnym atutem wyróżniającym Pasaż handlowy MultiBanku jest bezpieczeństwo transakcji. Instytucja finansowa nie tylko zapewnia całkowitą ochronę transferu finansów (przelewy, MultiTransfer), ale sprawdza równocześnie wiarygodność partnerów oferujących produkty.

Pasaż w liczbach:

6 – sklepów internetowych skupia obecnie oferta Pasażu handlowego MultiBanku

10- liczba ogólnych kategorii produktowych (m.in. książki, zegarki, komputery)

41– szczegółowych kategorii produktowych

100 tys – tyle tytułów książek będzie można kupić niebawem w Pasażu handlowym

120 zł – tyle średnio wydaje internauta w Pasażu handlowym
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.