Konto dla dwojga za darmo
Copy

Kopiuj tekst

Konto dla dwojga za darmo

„Rozdajemy prezenty dla zakochanych” – to hasło kolejnej promocji walentynkowej proponowanej przez MultiBank.  

Wszystkie pary, które do końca marca otworzą wspólny rachunek MultiKonto My mogą oczekiwać bezpłatnego prowadzenia rachunku przez 12 miesięcy od daty podpisania umowy. Dwustu pierwszych Klientów, którzy wezmą udział w promocji zostanie dodatkowo nagrodzonych walentynkowymi prezentami.

INFORMACJE DODATKOWE:

·          Ze wspólnego MultiKonta My mogą korzystać jednocześnie dwie osoby. Pełną niezależność w dysponowaniu środkami finansowymi gwarantuje indywidualny dostęp do serwisu transakcyjnego oraz karty płatnicze z ustalanymi odrębnie limitami. Dodatkowo każdy ze współposiadaczy może ustanowić pełnomocnika do rachunku. Wspópłsiadaczami MultiKonta My mogą być również osoby niespokrewnione.

·          Za pomocą MultiKonta My można bezpłatnie wykonywać wszystkie przelewy przez Internet, ustanawiać zlecenia stałe, zakładać lokaty, nabywać jednostki funduszy inwestycyjnych, uruchomić spłatę dowolnego kredytu lub skorzystać z mechanizmu offsetu przy kredycie hipotecznym. Można również aktywować Usługę Maklerską pozwalającą inwestować na giełdzie.

·          MultiKonto My to także możliwość skorzystania z elastycznego kredytu w koncie, którego oprocentowanie wynosi  tylko11,50% oraz lokowania środków na powiązanym z kontem bezpłatnym rachunku oszczędnościowym z oprocentowaniem do 3,10%
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.