Kredyt na białe
Copy

Kopiuj tekst

Kredyt na białe

Ze względu na pogodę urlop na lodowcu jest chyba jedynym rozwiązaniem dla amatorów nart. Dlatego warto przyjrzeć się możliwościom kredytowania białego szaleństwa. 

- Klienci, którzy chcą finansować wyjazd na narty przy wsparciu banku, mogą skorzystać z kredytu odnawialnego lub gotówkowego. W obu przypadkach środki finansowe mogą być przeznaczane na dowolny cel – mówi Anna Kapluk-Pryczek z MultiBanku.

Jak podkreślają specjaliści przy korzystaniu z kredytów gotówkowych warto zwrócić uwagę na realne oprocentowanie kredytu, który jest nam oferowany. Warto również popatrzeć na prowizję bankową i koszt ewentualnego obowiązkowego ubezpieczenia kredytu. Powinniśmy również dowiedzieć się, czy możemy wcześniej dokonać spłaty naszego zobowiązania bez dodatkowych kosztów i opłat manipulacyjnych.


Przykład:
Kwota kredytu gotówkowego lub odnawialnego to 3000 zł. W przypadku gotówkowego okres kredytowania to 36 miesięcy. Dla kredytu odnawialnego przyjęto spłatę w ciągu 12 miesięcy.

a) kredyt gotówkowy:
klient posiada kredyt
hipoteczny w MultiBanku (Plany Finansowe).
Oprocentowanie nominalne: 8% (rzeczywiste 8,29%).
Prowizja: 0 zł.
Łącznie odsetki: 384,30 zł,
Całkowity koszt kredytu: 384,30 zł.

b) kredyt odnawialny,
klient posiada Plany Finansowe
(kredyt hipoteczny) MultiBanku i spłaca całą kwotę w ciągu 12 miesięcy (około 260 zł. miesięcznie),
Oprocentowanie nominalne: 8% ,
Prowizja: 0zł.
Całkowity koszt kredytu: 131,59

c) kredyt gotówkowy:
klient nie posiada kredytu
hipotecznego w MultiBanku (Plany Finansowe).
Oprocentowanie nominalne: 16,25% (rzeczywiste 18,76%).
Prowizja: 1,5%, tj.45 zł.
Łącznie odsetki : 810,30 zł,
Całkowity koszt kredytu: 855,30 zł.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.