Ubezpieczenie z konta
Copy

Kopiuj tekst

Ubezpieczenie z konta

akup ubezpieczenia bezpośrednio z rachunku bankowego, to wygodny sposób na zapewnienie ochrony sobie i bliskim. Klienci MultiBanku mogą, po zalogowaniu do serwisu transakcyjnego, przystąpić do ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) „Moja Ochrona” przygotowanego przez BRE Ubezpieczenia TU S.A.

Z uwagi na to, że niechętnie dopuszczamy do siebie myśl o możliwości udziału w nieszczęśliwym wypadku, nie zawsze odczuwamy potrzebę zabezpieczenia siebie i bliskich. – mówi Tomasz Raczyński, odpowiedzialny za ofertę Centrum Ubezpieczeń MultiBanku – Zdarza się niestety, że życie boleśnie weryfikuje te przekonania, a ze skutkami wypadków musimy radzić sobie sami. Dlatego, przygotowaliśmy atrakcyjną cenowo propozycję skierowaną bezpośrednio do Klientów, którzy posiadają w MultiBanku rachunek osobisty. Wykonując codzienne operacje posiadacze MultiKonta mogą łatwo, bez zbędnych formalności, zabezpieczyć siebie i bliskich. Oszczędzą w ten sposób czas i pieniądze.  – dodaje.

Przedmiotem ubezpieczenia NNW „Moja Ochrona” jest życie i zdrowie Klientów MultiBanku, a w wersji rodzinnej, również osób bliskich (mąż/żona, konkubent/konkubina, dzieci do 26 roku życia), które pozostają we wspólnym gospodarstwie domowym z posiadaczem MultiKonta.

- „Moja Ochrona” to produkt, który oprócz zabezpieczenia bliskich na wypadek śmierci ubezpieczonego w wyniku nieszczęśliwego wypadku zawiera także pobyt w szpitalu w wyniku choroby lub wypadku, gwarantując dodatkowe świadczenia pieniężne również przy pobycie na oddziale intensywnej opieki medycznej. W takiej sytuacji ubezpieczony otrzyma odpowiednio 100 i 200 PLN za każdy  dzień pobytu w szpitalu lub OiOM.- wyjaśnia Małgorzata Knut – Członek Zarządu BRE Ubezpieczenia TU S.A.

– Warto również podkreślić, że produkt gwarantuje bardzo wysokie świadczenia sięgające, w przypadku śmierci w środku lokomocji, kwoty 200 000 zł -
dodaje. Ochrona ubezpieczeniowa obowiązuje 365 dni w roku i obejmuje zdarzenia mające miejsce na całym świecie.

Z oferty mogą korzystać wszyscy pełnoletni posiadacze i współposiadacze rachunków osobistych w MultiBanku, którzy nie ukończyli 70 lat. Wystarczy zalogować się do serwisu transakcyjnego w Internecie i wypełnić wniosek. Opłata tytułem ubezpieczenia jest pobierana w cyklach miesięcznych, automatycznie z rachunku ubezpieczonego. Dzięki temu Klient nie musi pamiętać o dokonywaniu płatności za ubezpieczenie.

Informacje dodatkowe:
Zakres ubezpieczenia:
- Śmierć ubezpieczonego w wyniku NW,
- Śmierć ubezpieczonego w wyniku wypadku w środku lokomocji,|
- Pobyt w szpitalu w wyniku choroby lub NW,
- Pobyt na OIOM w wyniku NW.

Ubezpieczenie NNW „Moja Ochrona” jest dostępne w 2 wersjach: Indywidualnej i Rodzinnej,  każda w 3 wariantach.

Ubezpieczenie można kupić:
- w Internecie – za pośrednictwem serwisu transakcyjnego MultiBnaku,\
- telefonicznie dzwoniąc na multilinię,
- w Centrum Usług Finansowych MultiBanku.


BRE Ubezpieczenia
Firma istnieje na rynku od 2006 r.

Specjalizuje się w budowaniu innowacyjnych programów bancassurance dla sektora finansowego. Jest współtwórcą ubezpieczeniowych platform internetowych SUPERMARKETU ubezpieczeń samochodowych w mBanku oraz Centrum Ubezpieczeń Komunikacyjnych w MultiBanku, które opierają się na wykorzystaniu sprawdzonego modelu sprzedaży i obsługi przez Internet i telefon.

Wykorzystując silne strony partnerów, tworzy nowoczesne rozwiązania, umożliwiające Klientom zakup szerokiej gamy produktów ubezpieczeniowych w prosty i przejrzysty sposób, zarówno w modelu tradycyjnym (placówki) jak i za pośrednictwem zdalnych kanałów obsługi (model direct).
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.