Zegar, bilet i lokata
Copy

Kopiuj tekst

Zegar, bilet i lokata

Wybór konkretnej daty, a nawet godziny, w której klient skontaktuje się z bankiem może mieć wpływ na jego zyski.

Godzina Prezentów MultiBanku to finansowa wersja happy hours – promocji dobrze znanych klientom sieci telefonii komórkowych, restauracji czy linii lotniczych. W wyznaczonym czasie produkty lub usługi firmy są oferowane na specjalnych warunkach.

 - Skorzystaliśmy z dobrych praktyk popularnych w innych branżach. W każdy piątek o godzinie 13.00 zapraszamy internautów do Klubu Aquarius na Godzinę Prezentów proponując wyjątkowo atrakcyjną ofertę produktów bankowych – tłumaczy Krzysztof Kowalski odpowiadający za E-commerce w MultiBanku - Liczy się refleks i kolejność zgłoszeń. Kto pierwszy złoży zapis, wypełniając krótki formularz, otrzymuje wybrany prezent. Zgłoszenia można wysyłać w piątki od godz. 13.00 do 16.00 –dodaje Kowalski.
Wśród najnowszych propozycji przedstawionych na www.multibank.pl można znaleźć m.in. kupony gwarantujące prowadzenie MultiKonta za 0zł (półroczne, kwartalne), wydanie karty kredytowej za 0zł ( m.in. MultiZET, Credit GOLD) oraz kupony umożliwiające skorzystanie z preferencyjnego oprocentowania lokaty terminowej (lokata 1 miesięczna 6% ). Równocześnie bank proponuje klientom bilety i zaproszenia na wybrane imprezy kulturalne i sportowe.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.