Kredyt na starcie
Copy

Kopiuj tekst

Kredyt na starcie

MultiBank rozpoczął promocję karty Visa Business (typu charge) skierowaną do właścicieli firm, które dopiero rozpoczęły działalność gospodarczą.

 - Konkurencja między bankami poszukującymi klientów w segmencie małych i średnich przedsiębiorstw spowodowała, że instytucje finansowe będą stawały się coraz bardziej elastyczne – uważa Mariusz Drzewiecki z MultiBanku – Karta MultiBanku typu charge jest przykładem nowoczesnego podejścia do kategorii firm nazywanej start-up, ponieważ zdolność kredytową firmy oceniamy na podstawie historii kredytowej jej właściciela, rozumianego jako osoba fizyczna – dodaje Drzewiecki.

Zdaniem specjalistów z MultiBanku karta może być doskonałym wsparciem dla rozwijających się małych firm. Limit na karcie może wynieść nawet 15 000 złotych.

INFORMACJE DODATKOWE:
 Promocja trwa do 31 stycznia 2007 roku obejmując firmy, których okres prowadzenia działalności nie przekroczył 12 miesięcy, ale posiadają prawidłowo obsługiwany rachunek firmowy w MultiBanku. Równocześnie właściciele (rozumiani, jako osoby fizyczne) powinni legitymować się historią kredytową w Raportach BIK uznaną przez Bank za prawidłową.Pozostałe warunki wydania karty, są takie jak w standardzie dla klientów prowadzących działalność gospodarczą powyżej 12 miesięcy.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.