3 nowe lokaty w ofercie BRE Banku
Copy

Kopiuj tekst

3 nowe lokaty w ofercie BRE Banku

Od 6 listopada w BRE Banku trwa subskrypcja na 3 nowe lokaty dla Klientów korporacyjnych oraz Private Banking: lokatę terminową PRESTIŻ oraz 3-letnie lokaty inwestycyjne GWARANCJA i PROGRES. Produkty zostały przygotowane z myślą o Klientach o różnych profilach ryzyka i odmiennych potrzebach inwestycyjnych. Gwarantują pełną ochronę zaangażowanego kapitału i dają możliwość uzyskania ponadprzeciętnych zysków. 

Lokata PRESTIŻ

Subskrypcja na lokatę terminową PRESTIŻ twa od 6 listopada do 15 grudnia br. Lokatę można zawierać na okres od 2 do 5 lat. Produkt adresowany jest do klientów ceniących bezpieczeństwo tradycyjnych produktów depozytowych oraz oczekujących ponadprzeciętnych zysków z lokaty.

Lokata PRESTIŻ gwarantuje Klientom stałe, atrakcyjne oprocentowanie zainwestowanego kapitału i płynność finansową - już po 12 miesiącach można bez dodatkowych kosztów wypłacić część bądź całość kapitału.


Lokata GWARANCJA

Subskrypcja na 3-letnią lokatę inwestycyjną GWARANCJA, powiązaną z indeksem WIG20, trwa od 6 do 17 listopada br. Produkt adresowany jest do klientów ceniących pełne bezpieczeństwo zainwestowanego kapitału i gwarancję zysków.

Łączy w sobie 100% ochronę zaangażowanego kapitału, oprocentowanie gwarantowane oraz atrakcyjne oprocentowanie dodatkowe uzależnione od zmiany procentowej indeksu WIG20. Pozwala osiągać zyski w przypadku długoterminowej stabilizacji lub stabilnego wzrostu indeksu WIG20. Oprócz oprocentowania gwarantowanego klient uzyskuje możliwość uzyskania dodatkowych profitów.
Maksymalne oprocentowanie dodatkowe po 3 latach może wynieść aż 18%. Jest płatne w formie premii odsetkowej na koniec każdego roku odpowiednio w wysokości: 5% (po pierwszym roku) 6% (po drugim roku) 7% (po trzecim roku). Łączny maksymalny zysk z lokaty (oprocentowanie gwarantowane + dodatkowe) może wynieść
nawet 21%.

Zaletą lokaty inwestycyjnej BRE Banku jest również brak kosztów inwestycji – w przeciwieństwie do samodzielnych inwestycji giełdowych, otwarcie lokaty inwestycyjnej nie wiąże się z ponoszeniem dodatkowych opłat i prowizji.

Minimalna kwota lokaty to 25 tys. PLN.


Lokata PROGRES

Subskrypcja na 3-letnią lokatę inwestycyjną PROGRES trwa od 6 do 17 listopada br. Produkt adresowany jest do klientów oczekujących ponadprzeciętnych zysków i ceniących bezpieczeństwo zainwestowanego kapitału. Lokata PROGRES powiązana jest z indeksem WIG20.

Lokata PROGRES (podobnie do lokaty GWARANCJA) daje pełną ochronę zaangażowanego kapitału, ale i możliwość uzyskania wyższego, ponadprzeciętnego oprocentowania dodatkowego, uzależnionego od zmiany procentowej indeksu WIG20. Produkt ten pozwala na osiągnięcie zysku w przypadku kontynuacji silnych wzrostów spółek wchodzących w skład indeksu WIG20.
Maksymalne oprocentowanie dodatkowe po 3 latach inwestycji, może wynieść aż 30%.

Odsetki są naliczane i wypłacane na koniec każdego roku inwestycji: 9% (po pierwszym roku) + 10% (po drugim roku + 11% (po trzecim roku inwestycji).

Minimalna kwota lokaty to 25 tys. PLN.

Z wszystkich trzech lokat mogą korzystać Klienci Korporacyjni i Private Banking BRE Banku.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.