10 najlepszych kobiet w biznesie
Copy

Kopiuj tekst

10 najlepszych kobiet w biznesie

Zakończył się pierwszy etap konkursu organizowanego przez Radio PIN i BRE Bank zatytułowanego Sukces Pisany Szminką Bizneswoman Roku 2008. Znamy już nazwiska dziesięciu finalistek.

Do konkursu zgłosiło się kilkadziesiąt kobiet sukcesu, właścicielek firm, dyrektorek zarządzających oraz pań pełniących kluczowe role w przedsiębiorstwach. W pierwszym etapie, partner programu- firma Dun&Bradstreet- dokonała weryfikacji zgłoszeń pod kątem wskaźników finansowych i wybrał dziesięć finalistek.

Wśród finalistek znalazły się zarówno właścicielki firm jak i panie zarządzające przedsiębiorstwami:

Agnieszka Bliżanowska - Centrum Dermatologii i Medycyny Estetycznej WellDerm
Anna Garwolińska - Glaubicz Garwolińska Consultants
Beata Misztal Dethloff - Dental Excellence
Ewa Bałdyga Martis CONSULTING Sp. z o.o.
Iwona Wencel – HR Business Pertners
Katarzyna Bryczkowska – Kiraga Centrum Projektów Rozwojowo-Edukacyjnych-IQ145
Katarzyna Pawlikowska - GARDEN OF WORDS
Lidia Mikołajczyk-Gmur - VELUX Polska
Patrycja Popławska - CLARENA Polska
Zofia Podhorodecka - Auxilium

Bizneswoman roku 2008 zostanie wyłoniona w głosowaniu Jury, w składzie: Dr Irena Eris, Ewa Zimny, Grażyna Piotrowska Oliwa, Halina Kustosz, Adam Szejnfeld, Mirosław Błaszczyk, Ludwik Sobolewski, Przemysław Gdański i Dariusz Grzywaczewski.

Nagroda publiczności przyznana będzie na podstawie głosowania internautów, które potrwa do 13 listopada b.r.

24 listopada, na uroczystej gali, poznamy imię i nazwisko laureatki.

Konkurs Sukces Pisany Szminką – Bizneswoman Roku 2008 organizowany jest przez Radio PiN i BRE Bank. Jego celem jest

wyróżnianie przedsiębiorczych i kreatywnych jednostek, promocję przedsiębiorczości kobiet, ukazywanie kobiecych autorytetów oraz jednostek wspierających rozwój przedsiębiorczości kobiet w Polsce.

Kandydatki oceniane będą na podstawie osiągnięć (wprowadzonych z sukcesem projektów, innowacyjnych rozwiązań, wykorzystanych szans rynkowych i wyników finansowych, gdzie głównie brany pod uwagę będzie procentowy wzrost obrotów). Wprowadzone kryteria weryfikować będą między innymi; stopień przedsiębiorczości, kreatywności, innowacyjności oraz społecznego zaangażowania reprezentowanych podmiotów.

Głosować na wybraną finalistkę można na stronie www.radiopin/bizneswoman. Która z Pań dostanie nagrodę internautów Bizneswoman Roku 2008 – Szminka Publiczności
dowiemy się podczas gali finałowej konkursu.

Patroni medialni: Polsat Cafe, TV Biznes, Puls Biznesu, Harvard Business Review, Brief, Elle, onet.pl, kobiety.pl, Polki w świecie, inwestycje.pl, Boston Media
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.