Kredyt na zakup akcji PGE S.A. w MultiBanku
Copy

Kopiuj tekst

Kredyt na zakup akcji PGE S.A. w MultiBanku

Internetowi inwestorzy z MultiBanku, którzy chcą skorzystać z oferty publicznej spółki Polska Grupa Energetyczna S.A. mogą nabywać akcje w ramach specjalnej oferty kredytu MultiEmisja. Wnioski można składać do 25 października 2009 r.

MultiEmisja to kredyt celowy przeznaczony na zakup papierów wartościowych na rynku pierwotnym. Powiększając kwotę dostępnych środków na rachunku Klienta działa, jak dźwignia finansowa, która pozwala na zakup większej ilości aktywów. Jest dostępny dla posiadaczy rachunków inwestujących za pośrednictwem Usługi Maklerskiej MultiBanku.

- Ta forma finansowania ma zastosowanie głównie w przypadku ofert, przy których można spodziewać się, że popyt przewyższy podaż. – mówi Daniel Wrzesiński, Menadżer Centrum Oszczędzania MultiBanku - Wykorzystując kapitał zewnętrzny do zakupów, inwestorzy giełdowi zwiększają potencjalny zysk i rentowność zainwestowanego kapitału własnego. – dodaje.

Umowę ramową o kredyt MultiEmisja można podpisać w dowolnym Centrum Usług Finansowych MultiBanku. Wnioski o przyznanie kredytu na zakup akcji PGE S.A. można składać za pośrednictwem serwisu transakcyjnego w Internecie, do 25 października 2009 r, do godziny 18:00.

Informacje dodatkowe:

Podstawowe parametry kredytu:

- kwota minimalna: 10 tys. PLN,
- kwota maksymalna: 10-krotność środków własnych Klienta ,
- oprocentowanie: 5,53%
- wysokość prowizji uzależniona od kwoty kredytu:
         - 10 000,00 PLN – 99 999,99 PLN: 0,35%
         - 100 000,00 PLN – 499 999,99 PLN: 0,30%
         - powyżej 500 000,00 PLN: 0,25%

 
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.