Na ratunek domowego budżetu

Na ratunek domowego budżetu

W ramach trwającej promocji, mBank proponuje Klientom KREDYT odnawialny do rachunku eKONTO bez prowizji.

Po okresie urlopowym, pełnym wydatków, często brakuje gotówki. Linia kredytowa w rachunku eKONTO jest dobrym sposobem na zabezpieczenie sobie dodatkowych środków finansowych. Osoby, które do 25 września br. złożą wniosek, mogą otrzymać ją bez prowizji. Promocyjna oferta dotyczy nie tylko obecnych Klientów mBanku, ale także osób, które do tej pory nie korzystały z jego usług. Dodatkowo Klienci przenoszący linię kredytowa z innego banku, w mBanku otrzymają limit wyższy nawet o 20%.

KREDYT odnawialny w bezpłatnym rachunku eKONTO to prosty i wygodny sposób na uzyskanie taniej gotówki na bieżące wydatki, do 50 000 PLN, przyznawanej na przejrzystych zasadach. Szeroka funkcjonalność rachunku eKONTO pozwala na stałą kontrolę zadłużenia oraz łatwy sposób spłaty przez system transakcyjny. Zaletą linii kredytowej jest to, że odsetki naliczane są jedynie od aktualnej wartości zadłużenia – czyli kwoty wykorzystanego, a nie przyznanego limitu. Środki można przeznaczyć na dowolny cel.

O KREDYT odnawialny mogą wnioskować Klienci posiadający rachunek w mBanku od przynajmniej 6 miesięcy, osoby przenoszące linię kredytową z innego banku lub wnioskujące na podstawie historii operacji w innym banku.  

Z linii kredytowej do rachunku eKONTO skorzystało do tej pory ponad 40 000 Klientów.

Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.