'S@motność w sieci' z mBankiem

'S@motność w sieci' z mBankiem

mBank zaprasza na wystawę zdjęć inspirowanych kadrami z filmu S@motność w Sieci. Klienci mBanku mogą wygrać zaproszenia na premierowe pokazy filmu.

W dniach 31 sierpnia – 14 września br. w Galerii Handlowej „Manufaktura” w Łodzi, oglądać można wystawę fotografii autorstwa Witolda Adamka, reżysera obrazu S@motność w Sieci, oraz Renaty Pajchel.

mBank, patron ekranizacji bestsellerowej powieści Janusza Wiśniewskiego, zaprasza swoich Klientów do udziału w konkursie na temat książki S@motność w sieci i jej filmowej adaptacji. Zwycięzcy zabawy mają szansę zdobyć zaproszenia na uroczyste pokazy premierowe w Warszawie, Poznaniu i Wrocławiu, które odbędą się w dniach 7-9 września. Szczegóły konkursu dostępne są w serwisie internetowym mBanku.

Powieść Janusza Wiśniewskigo spotkała się z ogromnym uznaniem czytelników i zaledwie cztery lata po pierwszym wydaniu doczekała się ekranizacji. Do kin film wejdzie
15 września. Obraz to historia współczesnych ludzi, otoczonych nowoczesną technologią, wyobcowanych, którzy nawet w wirtualnym świecie wytrwale poszukują prawdziwych uczuć. Scenariusz opracował Janusz L. Wiśniewski, autor powieści, i Witold Adamek, reżyser filmu.

W postaci głównych bohaterów wcielił się znakomity duet aktorski: Magdalena Cielecka i Andrzej Chyra. W pozostałych rolach zobaczymy między innymi: Szymona Bobrowiska, Jacka Borcucha, Annę Dymną, Jana Englerta, Agnieszkę Grochowską, Maję Ostaszewską oraz Kingę Preis.

mBank, lider innowacji na rynku finansowym w Polsce, od początku swojej działalności, kładzie duży nacisk na tworzenie społeczności wirtualnej oraz wspieranie ciekawych pomysłów związanych z propagowaniem Internetu. Klienci mBanku to przede wszystkim osoby obeznane z najnowszą technologią, czynnie korzystające z Sieci, dynamiczne i aktywne zawodowo.

Filmowa adaptacja S@motności w Sieci znakomicie wpisuje się w popierane dotychczas przez mBank inicjatywy.

Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.