Warto inwestować z mBankiem

Warto inwestować z mBankiem

W ramach trwającej promocji, osoby inwestujące w akcje za pośrednictwem usługi eMAKLER skorzystają z 15% obniżki prowizji. Ponadto od początku roku liczba rachunków maklerskich w mBanku wzrosła o ponad 100%.

Promocja będzie trwała przez miesiąc, począwszy od 7 sierpnia br.

Obecnie z usługi eMAKLER korzysta w mBanku już 25,1 tys. Klientów, a wartość aktywów ulokowanych w akcjach wynosi
180 mln zł.

Jesteśmy zadowoleni z wyników biznesowych osiąganych przez eMAKLERA, który obecnie staje się liderem na rynku internetowych usług maklerskich. Chcemy jednak, aby nasi Klienci jeszcze aktywniej korzystali z rachunków i temu m.in. ma służyć ta promocja. Niższa prowizja to mniejsza bariera w zawieraniu transakcji. Jest to pierwszy krok mBanku w stronę obniżenia cen usług maklerskich, ale mogę zapewnić, że nie ostatni. Przygotowujemy obecnie długofalową strategię cenową i wierzę, że jej efekty będą atrakcyjne dla Klientów mBanku, również tych zawierających najwięcej transakcji – mówi Maciej Witkowski, Wicedyrektor Biura Sprzedaży, odpowiedzialny za produkty inwestycyjne mBanku.

O tym, dlaczego warto inwestować w akcje można przeczytać na stronie serwisu eMAKLERA.

eMAKLER, dzięki integracji z rachunkiem eKONTO, z którego pobierane są automatycznie środki na zakup papierów wartościowych, daje dostęp do Giełdy 24 godziny na dobę, bez opłat za otwarcie i prowadzenie. W przypadku sprzedaży papierów i zamiany należności na środki płynne, następuje natychmiastowe ich przekazanie na rachunek Klienta. Dodatkowo środki finansowe, zdeponowane na eKONCIE są oprocentowane.

mBank proponuje Klientom model efektywnego i wygodnego zarządzania finansami z jednego miejsca – za pośrednictwem rachunku eKONTO. Oprócz produktów inwestycyjnych (eMAKLER i SFI), mBank umożliwia dostęp do produktów oszczędnościowych, kredytowych oraz ubezpieczeniowych.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.