Na koniec I półrocza br. niemal 3 razy więcej (rok do roku) przyznanych kredytów hipotecznych w BRE Banku

Na koniec I półrocza br. niemal 3 razy więcej (rok do roku) przyznanych kredytów hipotecznych w BRE Banku

W pierwszym półroczu 2006 roku BRE Bank (MultiBank i mBank) rozpatrzył pozytywnie niemal 13,3 tys. wniosków o kredyty hipoteczne na łączną kwotę niemal 2,9 mld zł (wartości poza bilansowe). Tym samym wartość przyznanych klientom  kredytów była niemal 3 razy większa w porównaniu z tym samym okresem 2005 roku. Rosnące zainteresowanie Klientów tego rodzaju produktami potwierdza wyjątkowość oferty BRE Banku oraz jego coraz silniejszą pozycję na rynku kredytów hipotecznych.

W okresie od stycznia do czerwca br. do MultiBanku i mBanku wpłynęło od osób fizycznych 18,5 tys. wniosków o kredyty hipoteczne (MultiBank – ponad 9,3 tys., mBank 9,2 tys.) na łączną kwotę 4,1 mld zł (MultiBank – ponad 2,2 mld zł, mBank ponad 1,9 mld zł).  Zainteresowanie ofertą BRE Banku w I połowie br. było znacznie (ponad 2-krotnie) większe niż w tym samym czasie 2005 roku – o kredyty hipoteczne mBanku i MultiBanku ubiegało się o ponad 100% więcej Klientów.

BRE Bank odpowiedział w ciągu I półrocza pozytywnie na niemal 13,3 tys. wniosków. Bank przyznał osobom fizycznym kredyty hipoteczne na łączną kwotę niemal 2,9 mld zł, w tym w MultiBanku rozpatrzono pozytywnie ponad 6,5 tys. wniosków na łączną kwotę ponad 1,4 mld zł, a w mBanku – ponad 6,7 tys. wniosków na łączną kwotę ponad 1,4 mld zł.

Średnia wartość kredytu hipotecznego przyznanego osobom fizycznym w I półroczu br. przez BRE Bank wyniosła niemal 215,5 tys. zł (MultiBank –  217,2 tys. zł, mBank – ponad 213,7 tys. zł) i była o 21% wyższa od średniej wartości kredytu przyznanego w okresie styczeń-czerwiec 2005 r.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.