Gotówka z polecenia

Gotówka z polecenia

mBank zachęca swoich Klientów do polecania szybkiego kredytu gotówkowego – do wygrania wyjazd w wybrane miejsce oraz inne nagrody.

W trwającej do 30 września br. promocji mogą wziąć udział Klienci posiadający kredyt gotówkowy oraz eKONTO. Uczestnik otrzyma na eKONTO
50 zł za każdy uruchomiony z jego polecenia kredyt gotówkowy w wysokości od 4000 do 10 000 PLN.

Ponadto osoby, które polecą największą ilość kredytów na najwyższą kwotę, mają szansę na wygranie nagrody – wycieczki (voucher o wysokości 3000 zł) lub kompletu wartościowych gadżetów. Dodatkowo pierwszych 500 osób, które zarekomenduje kredyt mBanku, otrzyma kubek z foką.

Warunkiem udziału w konkursie jest podanie przez nowego kredytobiorcę we wniosku o kredyt gotówkowy numeru PESEL osoby polecającej.

Szczegóły konkursu znajdują się na stronie serwisu mBanku.

W okresie od lipca do września nasi Klienci mają wzmożoną potrzebę posiadania dodatkowych środków. Wymarzony urlop nad morzem, wycieczka w egzotyczne rejony, sfinansowanie kolonii dla dziecka, a we wrześniu długa lista podręczników i przyborów szkolnych – nie zawsze mamy oszczędności, aby zaspokoić te potrzeby. Kredyt gotówkowy to sposób na szybkie uzyskanie niezbędnych funduszy – mówi Marta Szewczyk, odpowiedzialna za kredyty konsumpcyjne w mBanku.
Klienci mogą uzyskać bardzo atrakcyjne warunki kredytowania. Zaletą oferty mBanku jest to, że odsetki naliczane są jedynie od aktualnie wykorzystywanej kwoty kredytu, a nie od całego przyznanego limitu – dodaje.

Kredyt gotówkowy można otrzymać na dowolny cel, bez zbędnych formalności, nawet przy niskich stałych dochodach. mBank nie wymaga poręczycieli czy dodatkowego ubezpieczenia. Dodatkowo, będąc Klientem mBanku, można uzyskać kredyt jedynie na podstawie 2 dokumentów tożsamości. Aby otrzymać wyższy limit, wniosek może złożyć dwóch niespokrewnionych ze sobą kredytobiorców.

W ramach kredytu mBank oferuje od 500 do 100 000 zł na okres od 3 miesięcy do 60 miesięcy. Pieniądze można wykorzystać od razu, dzięki bezpłatnej karcie Visa Electron, dokonując transakcji bezgotówkowych w milionach punktów honorujących karty VISA. Klienci preferujący gotówkę mają możliwość skorzystania z sieci ponad 8000 bankomatów na terenie całego kraju. Dodatkowo każda wpłata na konto zmniejsza wysokość zadłużenia, a odsetki naliczane są tylko od rzeczywiście wykorzystanej kwoty, a nie od całego przyznanego limitu.

Od początku roku wartość sprzedaży kredytu gotówkowego
przekroczyła 67 milionów zł. Rośnie także średnia wartość udzielonego kredytu, która obecnie wynosi 10 tys. zł.

Kredyt gotówkowy można uzyskać w bardzo krótkim czasie w jednym z 46 mKiosków lub w Centrach Finansowych mBanku, a także składając wniosek przez stronę internetową mBanku lub telefonicznie, za pośrednictwem mLinii. Przy podpisaniu pierwszej umowy Klient może zadecydować, czy chce, by kredyt uległ automatycznemu odnowieniu.

Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.