Program Partnerski warty polecenia

Program Partnerski warty polecenia

Uczestnicy Programu Partnerskiego mBanku zyskali możliwość polecenia go innym. Do tej pory do mBank.net.pl przystąpiło już 2000 Partnerów.

Wdrożony system poleceń pozwala na promowanie Programu Partnerskiego mBank.net.pl przez samych uczestników. Uczestnik programu otrzyma w nagrodę równowartość 10% prowizji sprzedażowych pozyskanego Partnera.

Wprowadzenie systemu poleceń jest kolejnym krokiem w kierunku zwiększania grona witryn oferujących usługi mBanku
– mówi Janusz Orzelski, odpowiedzialny za Program Partnerski mBanku. Kolejnym krokiem będzie udostępnienie naszym Partnerom nowych form materiałów promocyjnych oraz rozszerzenia oferty produktów niebankowych  

Obecnie Partnerzy mBanku zarejestrowali niemal 3,5 tys. adresów internetowych.

Uczestnikiem Programu może zostać praktycznie każdy: osoba fizyczna oraz spółka prawa handlowego (firma), dysponująca ciekawą stroną internetową, której treści będą zgodne z regulaminem Programu Partnerskiego i która uzyska akceptację pracownika mBanku.

W prowadzonym konkursie na Partnera Miesiąca nagrodzonych zostało już 7 witryn. Aktualnie tytuł ten przypadł portalowi www.fora.pl. Promocja zwycięskiej witryny na stronach mBanku przekłada się na wzrost jej oglądalności nawet o kilkadziesiąt tysięcy wizyt w ciągu  miesiąca.

Oprócz rachunków,kredytów hipotecznych oraz pozostałych produktów mBanku, w ofercie Partnerów znalazła się również możliwość wygodnego i szybkiego doładowania telefonów prepaid. W momencie, gdy Klient mBanku dokona doładowania telefonu za pomocą serwisu partnerskiego – partner dostaje prowizję w wysokości 1% wartości zakupu. Dzięki tej usłudze możliwe jest doładowanie telefonu komórkowego wszystkich operatorów Prepaid za pomocą mTRANSFERU. Korzystając z nowoczesnego, niezwykle wygodnego przelewu mTRANSFER, Klient unika konieczności szukania kiosku z kartami o odpowiednim nominale, zmagań z upartym sreberkiem na zdrapce. Dodatkowo doładowania online nie wymagają wpisywania kodu aktywacyjnego.

Szczegóły dotyczące zasad przystąpienia do Programu Partnerskiego dostępne są na stronie www.mBank.net.pl

.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.