Karta jak hipoteczny?

Karta jak hipoteczny?

MultiBank wprowadził promocyjną ofertę dotyczącą refinansowania kart kredytowych premiującą elastyczne myślenie o własnych pieniądzach.

- Nasza najnowsza propozycja oparta jest na tych cechach refinansowania, które spotkały się z największym uznaniem Klientów w przypadku kredytów hipotecznych: minimum formalności, szybkie podejmowanie decyzji, zawsze atrakcyjniejsze warunki finansowe – mówi Anna Łaszkiewicz, dyrektor Biura Marketingu MultiBanku. – Kolejny raz potwierdza się zasada, że Klient może zarobić nawet na kredycie pod warunkiem, że nie boi się poszukiwać najlepszych dla siebie propozycji – dodaje.

Klienci, którzy zdecydują się przenieść do MultiBanku kartę kredytową mogą liczyć na zasadę  „minimum dokumentów”. Należy przedstawić jedynie ostatni wyciąg z karty kredytowej w poprzednim banku i okazać samą kartę pracownikowi.

Kolejnym podobieństwem nawiązującym bezpośrednio do produktu MultiBanku Refinansowy Kredyt Hipoteczny 24h
jest przejęcie przez Bank większości czynności, które dotychczas wykonywał klient.

– Wykorzystaliśmy najwygodniejsze rozwiązania gwarantując m.in., że nasi pracownicy zajmą się wypowiedzeniem umowy o kartę kredytową w poprzednim banku – tłumaczy Anna Łaszkiewicz.

Zawsze korzystniejsze warunki finansowe obowiązujące w trakcie trwania promocji (oprocentowanie karty wynosi przez 3 miesiące wynosi zaledwie 5%) i możliwość spłaty zadłużenia w poprzednim banku to kolejny element oferty.

Refinansowania można dokonać wybierając wygodne dla siebie rozwiązanie:

Opłata za wydanie karty 0 zł, oprocentowanie standardowe

Opłata za wydanie karty 50%, oprocentowanie 5% przez 3 miesiące od wydania karty


Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.