Warsztaty z mKlientami

Warsztaty z mKlientami

mBank zaprasza na pilotażowe spotkania Klientów z osobami aktualnie tworzącymi najbardziej innowacyjny polski Bank.

W czerwcu br. mBank rozpoczyna serię spotkań z Klientami. Zgodnie z ich oczekiwaniami, wyrażonymi w ankiecie zamieszczonej w maju na stronie www.mbank.pl, mowa będzie o inwestycjach oraz innowacjach w kanałach dostępu do banku.

W pierwszej kolejności Bankowcy spotkają się z Klientami w Łodzi (20 czerwca), Warszawie (27 czerwca) a nastepnie w Poznaniu (28 czerwca).

Na spotkaniach będą obecni twórcy i pracownicy mBanku. W programie znajdą się prezentacje:

Wojciecha Bolanowskiego i Krzysztofa Pałuszyńskiego o nowościach w kanałach dostępu do mBanku,

Macieja Witkowskiego o innowacjach w ofercie inwestycyjnej.

W każdym z wieczorów udział weźmie 50 pierwszych osób, które wypełnią formularz zgłoszeniowy zamieszczony na stronie serwisu mBanku.

Liczymy na to, że przygotowane przez nas krótkie wystąpienia dadzą początek ciekawym dyskusjom nad dalszym rozwojem mBanku – mówi Paulina Rutkowska, Rzecznik Prasowy mBanku, organizatorka spotkań.
Od początku istnienia mBanku słuchamy naszych Klientów i staramy się reagować na ich postulaty. Jesteśmy bardzo ciekawi opinii i komentarzy, jakie pojawią się podczas warsztatów. Jeżeli ta forma dyskusji w świecie rzeczywistym sprawdzi się, po wakacjach odwiedzimy kolejne miasta – dodaje.

mBank dba o podtrzymanie ciągłego dialogu z Klientami. Jako pierwsza instytucja finansowa w Polsce zaproponował im rozmowę na Forum oraz Czacie. Teraz bank daje mKlientom możliwość spotkania w realnym świecie.

Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.