Zmiana rzecznika prasowego mBanku 
Copy

Kopiuj tekst

Zmiana rzecznika prasowego mBanku 

15 października br. nastąpi zmiana w biurze prasowym mBanku. Anna Moszczyńska, pełniąca funkcję rzecznika, odchodzi z mBanku. Jej obowiązki przejmuje Krzysztof Olszewski.

Anna Moszczyńska, która pełniła rolę rzecznika od września 2008 r., odchodzi z mBanku. Z BRE Bankiem łączyła ją ponad siedmioletnia współpraca. Początkowo związana była z MultiBankiem, a od 2003 r. z mBankiem. Pracowała w wydziale web-marketingu, a następnie w biurze sprzedaży. Biurem prasowym mBanku oraz zespołem PR kierowała przez ostatni rok.

Na stanowisku zastąpi ją Krzysztof Olszewski, absolwent Wydziału Stosowanych Nauk Społecznych i Resocjalizacji Uniwersytetu Warszawskiego.

Krzysztof Olszewski w latach 2004-2008 był zatrudniony w departamentach PR spółek z Grupy Kapitałowej Noble Bank SA (odpowiadał za projekty z dziedziny komunikacji m.in. dla Noble Banku SA, Noble Funds TFI SA i Open Finance SA). Od 2007 r. jako rzecznik prasowy kierował działaniami komunikacyjnymi Grupy Noble. W 2008 r. rozpoczął niezależną działalność PR.

Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.