Poszerzaj horyzonty inwestycji - nowe TFI w mBanku 
Copy

Kopiuj tekst

Poszerzaj horyzonty inwestycji - nowe TFI w mBanku 

mBank piąty raz w tym roku rozszerza ofertę Supermarketu Funduszy Inwestycyjnych. Od 1 września 2009 roku Klienci mBanku mogą za pośrednictwem SFI nabywać jednostki 13 funduszy zarządzanych przez ING TFI S.A., a inwestycje w nowości pozwalają na udział w najnowszym konkursie SFI. Dzięki kolejnemu rozszerzeniu mBank oferuje Klientom dostęp do 238 krajowych i zagranicznych Funduszy Inwestycyjnych.  

Od 1 września 2009 r. na platformie Supermarketu Funduszy Inwestycyjnych mBanku dostępne są fundusze zarządzane przez ING TFI:

ING FIO Średnich i Małych Spółek
ING Subfundusz Gotówkowy Plus
ING Subfundusz Obligacji Plus
ING Subfundusz Stabilnego Wzrostu Plus
ING Subfundusz Zrównoważony Plus
ING Subfundusz Akcji Plus
ING Subfundusz Selektywny Plus
ING Subfundusz Środkowoeuropejski Budownictwa i Nieruchomości Plus
ING Subfundusz Środkowoeuropejski Sektora Finansowego Plus
ING Subfundusz Środkowoeuropejski Średnich i Małych Spółek Plus
ING Subfundusz Środkowoeuropejski Sektorów Wzrostowych Plus
ING Subfundusz Środkowoeuropejski Sektorów Defensywnych Plus
ING Subfundusz Mieszany Ochrony Kapitału 90

Najnowsze propozycje są odpowiedzią na oczekiwania Klientów, poszukujących w mBanku rozbudowanych możliwości  inwestowania, dających szansę na ponadprzeciętne zyski. Udostępniony parasol ING pozwala na dokonywanie zamiany dowolnych subfunduszy bez konieczności płacenia podatku od zysków kapitałowych w wysokości 19%. Podatek ten, będzie płacony przy wyjściu z inwestycji, czyli dokonaniu odkupienia. Nabywanie funduszy poprzez Supermarket Funduszy Inwestycyjnych mBankujest bezpłatne, nie są pobierane żadne prowizji ani opłaty manipulacyjne - mówi Monika Chwiedziewicz, menedżer ds. produktów inwestycyjnych mBanku. - Dynamiczny rozwój naszej platformy jest silnie stymulowany zainteresowaniem Klientów i rosnącą liczbą aktywnie inwestujących. Obecnie z SFI mBanku korzysta już blisko 460 tys. osób.

Premiera najnowszych funduszy w Supermarkecie mBanku łączy się ze startem konkursu „Nieograniczone horyzonty inwestycyjne z ING TFI"". Propozycja jest skierowana do wszystkich Klientów zainteresowanych inwestowaniem w fundusze ING poprzez platformę mBanku. By wziąć w nim udział wystarczy zarejestrować się na stronie oraz zainwestować w subfundusze ING będące przedmiotem konkursu do 15 października 2009 r. i nie dokonać zbycia jednostek do dnia 30 listopada 2009 r. włącznie. Inwestycje w fundusze ING będzie można rozpocząć już 1 września w godzinach popołudniowych.

Na Laureatów czekają: notebook Toshiba, kamera cyfrowa Sony, przenośny zestaw DVD Philips oraz 7 pamięci USB. Konkurs trwa od 1 września do 15 października 2009 r.

Supermarket Funduszy Inwestycyjnych mBanku to wygodne oraz efektywne narzędzie pozwalające lokować środki pieniężne w fundusze inwestycyjne. Poprzez połączenie usługi inwestycyjnej z rachunkiem eKONTO, osoby korzystające z Supermarketu mają stały dostęp do systemu transakcyjnego i mogą w dowolnej chwili bezpłatnie dokonać zlecenia nabycia, konwersji lub umorzenia jednostek uczestnictwa funduszy inwestycyjnych.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.