Pierwsze karty mBanku MasterCard® PayPassTM na OFF Festiwalu! 
Copy

Kopiuj tekst

Pierwsze karty mBanku MasterCard® PayPassTM na OFF Festiwalu! 

mBank, innowacyjny bank dla wymagających Klientów, prowadzi testy najnowszych kart MasterCard PayPass.

W dniach 6-9 sierpnia, podczas czwartej edycji Off Festiwalu w Mysłowicach, zaproszeni do testów Klienci mBanku - oficjalnego mecenasa OFF Festiwalu - będą mieli szansę korzystania z pierwszych kart wydanych w technologii zbliżeniowej MasterCard® PayPassTM.

W punktach handlowych w trakcie trwania Off Festiwalu, jego uczestnicy będą mogli zapłacić za kupowane produkty, zbliżając swoją kartę mBank MasterCard PayPass do czytnika. Płatności bezgotówkowych na terenie festiwalu będą mogli dokonywać wszyscy Klienci mBanku, posługujący się tradycyjnymi kartami płatniczymi.

mBank, pozostając innowatorem, zamierza zaoferować karty MasterCard w technologii PayPass wszystkim, którzy cenią szybkość i wygodę. Innowacyjna technologia MasterCard pozwala na błyskawiczne, łatwe i bezpieczne dokonywanie drobnych płatności na kwotę do 50 złotych, bez potrzeby wyszukiwania drobnych, wstukiwania kodu PIN, czy podpisywania potwierdzenia transakcji. Dla zwiększenia bezpieczeństwa płatności o większej wartości wymagany może być kod PIN lub podpis na potwierdzeniu transakcji. Obecnie kartami zbliżeniowymi w tej technologii można płacić w całej Polsce m.in. w restauracjach McDonald's, salonach EMPIK, sklepach Żabka, centrach rozrywki Multikino, a także w sieci coffeeheaven.

mBank umożliwi wszystkim Uczestnikom Festiwalu, zainteresowanym uzyskaniem innowacyjnej karty mBanku i MasterCard, jej zamówienie podczas imprezy. Wydawanie kart płatniczych detalicznych i kredytowych mBank MasterCard z usługą PayPass mBank rozpocznie jeszcze w tym roku.

mBank, część BRE Banku SA, to otwarta platforma finansowa dla nowoczesnych klientów indywidualnych i firm. mBank zapewnia dostęp do szerokiej oferty bankowej, ubezpieczeniowej oraz do usług inwestycyjnych i telekomunikacyjnych. Dążeniem mBanku jest ciągłe ulepszanie i poszerzanie gamy usług, dzięki którym Klienci będą mieć swobodny dostęp do najkorzystniejszej oferty. Z oferty mBanku korzysta już
ponad 2,1 mln Klientów.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.