Gwiazdy Parkietu w MultiBanku 
Copy

Kopiuj tekst

Gwiazdy Parkietu w MultiBanku 

Indeks WIG20 jako instrument bazowy, 6-miesięczny okres inwestycji, prosty mechanizm wypłaty odsetek i ochrona kapitału na koniec inwestycji – subskrypcja Lokaty Inwestycyjnej Gwiazdy Parkietu potrwa do 03.08.2009 r.

Lokata Inwestycyjna Gwiazdy Parkietu to produkt oparty o ceny kontraktów terminowych na indeks WIG20 notowanych na warszawskim parkiecie. Oprocentowanie maksymalne lokaty wyniesie nie mniej, niż 11% w skali roku i zostanie wypłacone, jeśli pod koniec inwestycji (w dn. 01.02.2010 r.) wartość indeksu WIG20 ustali się w przedziale 1650 – 1900 punktów. W innym przypadku produkt daje 100% ochronę kapitału na koniec okresu inwestycji.

Według danych rynkowych z dnia 22.07.2009 r. oprocentowanie Lokaty Inwestycyjnej Gwiazdy Parkietu wyniosłoby, w przypadku spełnienia warunku inwestycyjnego, 13,5% w skali roku. - Nasza strategia zakłada względną stabilizację indeksu WIG20 w perspektywie najbliższych 6 miesięcy. Dane makroekonomiczne opublikowane w czerwcu potwierdzają ustabilizowanie się sytuacji w gospodarkach państw wysokorozwiniętych i chociaż w ciągu ostatnich miesięcy indeks WIG20 w Polsce wzrósł o prawie 60% spodziewamy się, że dane ze sfery realnej gospodarki w kolejnych kwartałach spowodują, że jego stabilizacja w przedziale 1650 – 1900 punktów stanie się wysoce prawdopodobnym scenariuszem. – mówi Daniel Wrzesiński, Menadżer Centrum Oszczędzania MultiBanku.

Wniosek o lokatę można złożyć przez Internet, w Centrum Usług Finansowych MultiBanku lub za pośrednictwem multilinii.

Informacje dodatkowe:
Nazwa produktu: Lokata Inwestycyjna Gwiazdy Parkietu
Okres subskrypcji: 23.07 – 03.08.2009 r.
Okres inwestycji: 6 miesięcy
Minimalna kwota inwestycji: 3 tys. PLN

Instrument bazowy: Kontrakt terminowy na indeks WIG20 o najbliższym terminie wygaśnięcia, odwzorowujący notowania cen akcji 20 największych   spółek notowanych na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

Więcej informacji o produkcie można znaleźć pod linkiem:
http://www.multibank.pl/dla_ciebie/centrum_oszczedzania/struktura/aktualne_ofertyPowiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.