Indeks Zdobywców w mBanku 
Copy

Kopiuj tekst

Indeks Zdobywców w mBanku 

mBank oferuje lokatę strukturyzowaną, której zysk zależny jest od ceny kontraktów terminowych na indeks WIG20 o najbliższym terminie wygaśnięcia.

Od 23 lipca do 3 sierpnia br. trwa subskrypcja na 6-miesięczną
LOKATĘ strukturyzowaną Indeks Zdobywców. Struktura jest oparta na kontrakcie terminowym na indeks WIG20 o najbliższym terminie wygaśnięcia, odwzorowującym notowania cen akcji 20 największych spółek notowanych na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Lokata potrwa od 4 sierpnia 2009 r. do 3 lutego 2010 r.

Wbrew informacjom z realnej gospodarki, indeks WIG20 wzrósł od 18 lutego 2009 r. o 56,9% (według danych z dnia 20.07.2009 r.). Należy podkreślić jednak, że nawet jeśli czeka nas powrót wzrostu światowej gospodarki, to liczyć się należy ze stagnacją na poziomie 0,0% - 1,5% wzrostu PKB. Prawdopodobnie dane ze strefy realnej doprowadzą do zwiększenia awersji do ryzyka u inwestorów i odpływu pieniędzy z rynku akcji. W ciągu następnych 6 miesięcy może to spowodować korektę oraz ustabilizowanie się cen kontraktów terminowych na indeks WIG20 w przedziale 1650-1900 punktów. - mówi Monika Chwiedziewicz, Menedżer ds. Produktów Inwestycyjnych mBanku.

Zysk z Indeksu Zdobywców uzależniony jest od ceny kontraktów terminowych na indeks WIG20, zanotowanej na zamknięciu sesji w dniu 1 lutego 2010 r. Oprocentowanie maksymalne lokaty wyniesie nie mniej niż 11% w skali roku i zostanie wypłacone, jeśli poziom instrumentu bazowego lokaty w 1 lutego 2010 r. znajdzie się w przedziale 1650-1900 punktów. Warunki wypłaty oprocentowania prezentuje wzór umieszczony na stronie mBanku.

Inwestowanie w struktury mBanku jest bardzo proste - wystarczy zalogować się do systemu transakcyjnego i wejść do zakładki „lokaty strukturyzowane" dostępnej na pierwszej stronie po zalogowaniu. Nie trzeba dopełniać żadnych dodatkowych formalności. Otwarcie lokaty strukturyzowanej w mBanku nie wiąże się z ponoszeniem żadnych opłat ani prowizji. Bezpłatne jest także zarządzanie lokatą. Oferta jest przeznaczona dla każdego Klienta -
minimalna kwota wpłaty wynosi 1 000 PLN, a powierzony kapitał jest gwarantowany w 100%.

Lokaty strukturyzowane to oferta mBanku, która umożliwia dywersyfikację portfela z aktywami. Struktury dają możliwość zarabiania polskim inwestorom na akcjach spółek notowanych nawet na odległych kontynentach, zagranicznych indeksach, towarach czy surowcach bez ponoszenia kosztów inwestycji, a przy jednoczesnej pełnej ochronie kapitału.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.