Latem Polacy chętniej się zadłużają

Latem Polacy chętniej się zadłużają

Jak wynika z danych mBanku, latem Polacy nawet dwa razy częściej niż zimą decydują się na zaciągniecie kredytu gotówkowego. Z kolei wg ARC Rynek i Opinia, dla blisko 40 proc. z nich są to pieniądze przeznaczone nie na wakacyjny odpoczynek, ale na remont domu czy mieszkania. Z propozycją tańszej gotówki w tym okresie wychodzi internetowy mBank, proponując tym niższe oprocentowanie kredytu, im wyższa jego kwota.

Najnowsza promocja kredytu gotówkowego w mBanku oparta jest na prostej zasadzie „więcej za mniej” i polega na obniżeniu wysokości oprocentowania. Najniższe promocyjne oprocentowanie kredytu w mBanku wynosi 8,6 proc. - Naszą akcję organizujemy z myślą o klientach, którzy potrzebują zastrzyku gotówki. Na podstawie badań ARC Rynek i Opinia wiemy, że przynajmniej co trzeci klient banku zwraca się po dodatkowe pieniądze na remont mieszkania czy domu. W związku z charakterem wydatków, klientom potrzebna jest  na ogół  większa kwota. Stąd nasza propozycja tym niższego oprocentowania, im wyższa  jest kwota kredytu – tłumaczy Joanna Ostrowska, odpowiedzialna za obszar kredytów gotówkowych w mBanku.

Promocja trwa do 31 lipca br. i obowiązuje każdą osobę, która złoży wniosek o kredyt gotówkowy on-line, za pośrednictwem mLinii lub w punkcie sprzedaży produktów mBanku.

Szczegóły dotyczące kredytu gotówkowego w mBanku:
kredyt bez dodatkowych zabezpieczeń i formalności,
szybka decyzja kredytowa, nawet w 15 minut,
kwota już od 500 zł do 100 tys. zł,
okres kredytowania od 3 do 84 miesięcy,
automatyczna spłata rat w wybranym przez klienta dniu,
wprost z rachunku,
możliwość zawieszenia spłaty rat kapitałowych nawet na 3 miesiące.

Dodatkowo, stałym klientom mBank proponuje kredyt gotówkowy w uproszczonej internetowej procedurze. Dzięki „Ofercie dla Ciebie”, w ramach której bank na podstawie wcześniejszej historii współpracy z klientem wylicza dostępne limity na produkty kredytowe, klienci mogą po zalogowaniu się na rachunek wypełnić uproszczony wniosek on-line i otrzymać pieniądze na rachunek nawet w 15 minut, bez wychodzenia z domu i konieczności podpisywania dodatkowych dokumentów.

Z podobnej promocji cenowej mogą także skorzystać klienci MultiBanku.

Uruchomiony w 2000 roku mBank jest dziś największym bankiem wirtualnym oraz trzecim największym bankiem detalicznym w Polsce, obsługującym blisko 2,8 mln klientów. Od lat marka mBanku pozostaje synonimem bankowości elektronicznej. W niezależnych badaniach i plebiscytach mBank regularnie zdobywa tytuł banku najchętniej polecanego przez klientów w Polsce. W roku 2011 został ogłoszony najbardziej przyjaznym bankiem internetowym w prestiżowym plebiscycie „Przyjazny Bank Newsweeka”. Otrzymał też tytuł „Złotego Banku 2011” w plebiscycie „Złoty Bankier”.
Załączniki
kapusta.jpg

grafika | 137 KB

PobierzPobierz
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.